Підріс, незважаючи на побоювання лікарів: Як живе хлопчик, що народився майже без головного мозку (фото 12+)

Просто неймовірний випадок зцілення.
Хлопчик без мозку. Фото від newsyou.info

П'ять років тому народився Ной, який сильно здивував досвідчених лікарів з усього світу. У новонародженого був пошкоджений хребетний стовп і був відсутній головний мозок (менше 2%). Рекомендації лікарів були однакові - припинити вагітність, тим самим не дозволити народженій дитині померти в страшних муках через нездатність його тіла здійснювати самі звичайні функції. Так починалася історія дивного малюка, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Однак Шеллі, мама Ноя, не прислухалася до настанов фахівців, а в цьому році популярний телевізійний канал BBC показав своїм глядачам фільм, що зачаровує - про «хлопця без мозку».

Спочатку, причиною страшного дефекту у хлопчика були ускладнення гідроцефалії, тому лікарі і вчені моментально втратили всі надії - всі аналогічні випадки були безуспішні при таких величезних ушкодженнях мозку.

Спочатку їх вердикт був абсолютно точний, новонароджений Ной був недієздатний в тому, що відносилося до розумової діяльності. Через деякий час, сталося справжнє диво, кажучи простіше - мозок дитини почав потроху зростати.

Історія з цим хлопчиком входить в список «найбільш унікальних випадків сучасної медицини». Навряд чи Ной коли-небудь відновитися повністю, але на даний момент його самозцілення переросло в справжній експеримент, який влаштовує для нього сама природа.

Медикам доводиться тільки спостерігати зі сторони і заповнювати прогалини своїх знань. Сьогодні хлопцеві п'ять років, і він вже має ось такий вигляд:Випадок хлопчика - без будь-яких перебільшень один з найдивовижніших в історії світової медицини.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...

"К стране, где избиение женщин приравнивается к выражению любви, надо подходить с другими мерками", - блогер із Одеси

неділя, 3 липень 2022, 0:14

"До недавнего времени всякий намек на русскую исключительность в иерархии насилия вызывал протесты сознания и алгоритмов, с установленным софтом «ВСЕЛЮДИРАВНЫ». Но на пятом месяце войны России с Украиной, мир разродился новой установкой: да, к стране, ...