
У Білгород-Дністровському Одеської області 11-місячну дитину мама викупала у ванній з окропом. Як повідомила волонтер Катерина Ножевнікова в Facebook, хлопчика доставили в лікарню з 80-ма відсотками обпеченого тіла, передають Патріоти України.
Стан дитини вкрай важкий, не постраждали тільки пальчики на ногах і руках і лоб малюка. Зазначається, що мати, у якої є ще троє дітей, забула розвести гарячу воду холодною. "Знову окріп. Знову ванночка з окропом, яку зібралися розвести холодною водою. В які дзвони дзвонити? Куди ще плакати повісити? Як донести до всіх мам інформацію, що окріп іноді страшніший вогню - втрачається пильність і здається їм, що "я на секунду тільки відвернулася". На яких каналах потрібно крутити відео, де однорічний малюк звивається від болю? Щоб кожен, хто ставить поруч із дитиною чашку, миску, ванночку з окропом пам'ятав і розумів, які це страшні муки. Викладати все відео не буду, дивитися нестерпно", - написала волонтер. Ножевнікова написала, що стан матері "зараз близький до інфаркту".

Стримінговий сервіс HBO Max влаштував вражаючу акцію на честь виходу третього сезону серіалу Дім Дракона — приквела культової Гри престолів. Гігантський дракон пролетів над Лондонським Тауером. Компанія Airstage відтворила Сіракса — одного з найвпізнав...
Згідно з результатами опитування, переважна більшість українців підтримує конструктивний підхід до вирішення історичних суперечок із Польщею, передають Патріоти України. Так, 90% респондентів висловилися за пошук діалогу та компромісних рішень у питанн...