
У Білгород-Дністровському Одеської області 11-місячну дитину мама викупала у ванній з окропом. Як повідомила волонтер Катерина Ножевнікова в Facebook, хлопчика доставили в лікарню з 80-ма відсотками обпеченого тіла, передають Патріоти України.
Стан дитини вкрай важкий, не постраждали тільки пальчики на ногах і руках і лоб малюка. Зазначається, що мати, у якої є ще троє дітей, забула розвести гарячу воду холодною. "Знову окріп. Знову ванночка з окропом, яку зібралися розвести холодною водою. В які дзвони дзвонити? Куди ще плакати повісити? Як донести до всіх мам інформацію, що окріп іноді страшніший вогню - втрачається пильність і здається їм, що "я на секунду тільки відвернулася". На яких каналах потрібно крутити відео, де однорічний малюк звивається від болю? Щоб кожен, хто ставить поруч із дитиною чашку, миску, ванночку з окропом пам'ятав і розумів, які це страшні муки. Викладати все відео не буду, дивитися нестерпно", - написала волонтер. Ножевнікова написала, що стан матері "зараз близький до інфаркту".

Кількість запитів про те, як злити пальне з бака, у російському сегменті інтернету зросла більш як у 10 разів за останні три місяці. Про це свідчить інформація російського видання "Верстка", що позиціонує себе як незалежне, передають Патріоти України. ...
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...