
У Білгород-Дністровському Одеської області 11-місячну дитину мама викупала у ванній з окропом. Як повідомила волонтер Катерина Ножевнікова в Facebook, хлопчика доставили в лікарню з 80-ма відсотками обпеченого тіла, передають Патріоти України.
Стан дитини вкрай важкий, не постраждали тільки пальчики на ногах і руках і лоб малюка. Зазначається, що мати, у якої є ще троє дітей, забула розвести гарячу воду холодною. "Знову окріп. Знову ванночка з окропом, яку зібралися розвести холодною водою. В які дзвони дзвонити? Куди ще плакати повісити? Як донести до всіх мам інформацію, що окріп іноді страшніший вогню - втрачається пильність і здається їм, що "я на секунду тільки відвернулася". На яких каналах потрібно крутити відео, де однорічний малюк звивається від болю? Щоб кожен, хто ставить поруч із дитиною чашку, миску, ванночку з окропом пам'ятав і розумів, які це страшні муки. Викладати все відео не буду, дивитися нестерпно", - написала волонтер. Ножевнікова написала, що стан матері "зараз близький до інфаркту".

Пенсіонери мають низку пільг, зокрема, вони можуть не сплачувати податок на землю. Водночас в Україні запроваджують нову програму підтримки аграріїв, спрямовану на зміцнення одного з ключових секторів економіки. Фермери зможуть отримати до 1000 грн на ...
Відома угорська борчиня, віцечемпіонка Європи та учасниця Олімпійських ігор у Ріо 32-річна Жанет Немет загинула внаслідок падіння з 11-го поверху в столиці Болгарії Софії повідомляє fakti.bg. Раніше олімпійська чемпіонка пішла з життя у день презентаці...