Забула розвести воду: На Одещині мама "зварила" малюка в окропі (фото)

Стан дитини вкрай важкий, не постраждали тільки пальчики на ногах і руках і лоб малюка.

Обпечений малюк. Фото: соцмережі.

У Білгород-Дністровському Одеської області 11-місячну дитину мама викупала у ванній з окропом. Як повідомила волонтер Катерина Ножевнікова в Facebook, хлопчика доставили в лікарню з 80-ма відсотками обпеченого тіла, передають Патріоти України.

Стан дитини вкрай важкий, не постраждали тільки пальчики на ногах і руках і лоб малюка. Зазначається, що мати, у якої є ще троє дітей, забула розвести гарячу воду холодною. "Знову окріп. Знову ванночка з окропом, яку зібралися розвести холодною водою. В які дзвони дзвонити? Куди ще плакати повісити? Як донести до всіх мам інформацію, що окріп іноді страшніший вогню - втрачається пильність і здається їм, що "я на секунду тільки відвернулася". На яких каналах потрібно крутити відео, де однорічний малюк звивається від болю? Щоб кожен, хто ставить поруч із дитиною чашку, миску, ванночку з окропом пам'ятав і розумів, які це страшні муки. Викладати все відео не буду, дивитися нестерпно", - написала волонтер. Ножевнікова написала, що стан матері "зараз близький до інфаркту".

Великий обмін військовополоненими: Перші оборонці "Азовсталі" вже в Україні, подробиці їхнього звільнення (відео)

середа, 29 червень 2022, 21:42

Україна провела один з найбільших обмінів військовополоненими з початку повномасштабного російського вторгнення. Серед них значна частина захисників Маріуполя. Про це 29 червня о 18:23 повідомили в Асоціації родин захисників "Азовсталі". Обмін прокомен...