Леонід Пастушенко – автор понад двох десятків книжок поезій, прози, публіцистики. Протягом газетярської кар'єри написав кілька сотень гостропроблемних публікацій різних жанрів. Публіцистика заклала підвалини для самобутньої авторської прози і громадянської лірики автора.
Народився письменник 5 грудня 1936 року в с. Говори Затонського району Вінницької (тепер Віньковецький район Хмельницької) області в сім'ї учителів. Батько, як син "ворога народу" Івана Пастушенка, вимушено шукав роботу по навколишніх подільських селах, тож сім'ї довелося мандрувати Поділлям.
Після закінчення Ялтушківської середньої школи в Барському районі вступив до Вінницького педінституту, де здобув фах вчителя української мови, літератури та англійської мови, одержавши "червоний диплом" та право вільного вибору місця роботи. Того ж, 1958-го року, кілька місяців пропрацював кореспондентом газети "Вінницька правда" та обласного радіомовлення, а з листопада був призначений завідувачем відділу шкільної та студентської молоді у щойно відкритій обласній комсомольській газеті "Ленінське плем'я". У квітні 1963 р. після перетворення цієї газети на зональне видання ЦК ЛКСМУ "Комсомольське плем'я", став заступником редактора, а у березні 1972 р. перевівся власним кореспондентом республіканської газети "Комсомольское знамя", де пропрацював до 1979 р. У 1979—1999 рр. — в газеті "Радянська Україна" ("Демократична Україна"), а також від 1992 р. — у вінницькій обласній газеті "Подолія".
Джерело: Depo.Вінниця
Гарною новиною є той факт, що російські агенти отримують підозри. Проте важливо не зупинятися на досягнутому та звернути увагу на Верховну Раду, адже там подібних колаборантів дуже багато. Таку думку висловив підполковник ЗСУ, заступник командира 3 ОШБ...
У Запоріжжі внаслідок ракетного обстрілу, який РФ здійснила у суботу, 18 січня, вибуховою хвилею пошкоджений Свято-Андріївський кафедральний собор УПЦ МП. Військовий прокоментував, як "відреагували" представники собору. Про це військовослужбовець ЗСУ С...