"Почему обстреляли Водяное? Террористы делают ставку на свою излюбленную тактику. Ибо с*утся" - Злий одесит

Щодо безпосередньо району сьогоднішніх подій, то там наші воїни підійшли до такого населеного пункту як Пікузи (колишнє Комінтернове).

Обстріл Водяного окупантами. Фото:скрін відео

"Российско-террористическим войскам к шантажу путём обстрела мирных сел и городов не привыкать, и сегодня, 20 марта, эта догма в очередной раз подтвердилась, когда оккупанты накрыли из РСЗО БМ-21 "Град", а также 152-мм и 122-мм артиллерии село Водяное." Про це пише у своєму Livejournal zloy_odessit, передають Патріоти України, продовжуючи:

Соответственно, возникает вопрос, почему оккупанты пошли на столь серьезное обострение и почему именно сейчас?

Ни для кого не секрет, что ВСУ стараются действовать согласно тактики малых шагов, метр за метром, гектар за гектаром, возвращая украинские земли под свой контроль. Что до непосредственно района сегодняшних событий, то там наши воины подошли к такому населённому пункту как Пикузы.

Если вы не в курсе, то в результате декоммунизации теперь так называется бывшее Коминтерново. Но даже не этот момент заслуживает нашего внимания.

В данном районе есть такое место как курган Дерзкий. Этот курган является главной господствующей высотой, и тот, кто им владеет... ну, вы поняли. Пикузы будут как на ладони. И не только они одни.

Именно поэтому обстреляли Водяное. Террористы прекрасно понимают, что им в случае полноценного наступления ВСУ высоту не удержать, а потому, делают ставку на свою излюбленную тактику. Ибо с*утся.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Заява "Газпрому" повністю знімає питання на тему - хто ж підірвав три з чотирьох гілок "Північних потоків". Діти зробили явку з повинною", - Фурса

середа, 28 вересень 2022, 14:00

"У Кремлі знову вирішили переграти всіх. 27 вересня раптом впав тиск на гілках Північного потоку і Північного потоку — 2. Як виявилося, три з чотирьох труб, з яких складаються ці потоки, було підірвано. І до обіду в морі можна було констатувати екологі...

"Соколи Путіна" дарма сподіваються врятувати ситуацію під Лиманом (відео)

середа, 28 вересень 2022, 10:19

Оперативні групи ППО ЗСУ пильно моніторять небо над зоною, де ворог конче потребує підтримки з повітря. 'Холодноярівці (93-я бригада) збили два ворожих літака в Донецькій області', - повідомив військом Андрій Цаплієнко