"Почему обстреляли Водяное? Террористы делают ставку на свою излюбленную тактику. Ибо с*утся" - Злий одесит

Щодо безпосередньо району сьогоднішніх подій, то там наші воїни підійшли до такого населеного пункту як Пікузи (колишнє Комінтернове).

Обстріл Водяного окупантами. Фото:скрін відео

"Российско-террористическим войскам к шантажу путём обстрела мирных сел и городов не привыкать, и сегодня, 20 марта, эта догма в очередной раз подтвердилась, когда оккупанты накрыли из РСЗО БМ-21 "Град", а также 152-мм и 122-мм артиллерии село Водяное." Про це пише у своєму Livejournal zloy_odessit, передають Патріоти України, продовжуючи:

Соответственно, возникает вопрос, почему оккупанты пошли на столь серьезное обострение и почему именно сейчас?

Ни для кого не секрет, что ВСУ стараются действовать согласно тактики малых шагов, метр за метром, гектар за гектаром, возвращая украинские земли под свой контроль. Что до непосредственно района сегодняшних событий, то там наши воины подошли к такому населённому пункту как Пикузы.

Если вы не в курсе, то в результате декоммунизации теперь так называется бывшее Коминтерново. Но даже не этот момент заслуживает нашего внимания.

В данном районе есть такое место как курган Дерзкий. Этот курган является главной господствующей высотой, и тот, кто им владеет... ну, вы поняли. Пикузы будут как на ладони. И не только они одни.

Именно поэтому обстреляли Водяное. Террористы прекрасно понимают, что им в случае полноценного наступления ВСУ высоту не удержать, а потому, делают ставку на свою излюбленную тактику. Ибо с*утся.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Ніхто з вишитим рушником не зустріне і не скаже “О, привіт, Миколо, давай щось робити!” - українець про життя в Америці

четвер, 22 березень 2018, 5:45

Часто про Сполучені Штати Америки кажуть, як про країну з необмеженими можливостями, де можна почуватися вільно, особливо в сенсі платоспроможності. Однак, якою ціною дістаються ці привілеї і як насправді живеться емігрантам з України? Днями фотограф з...

Хіти тижня. "Вона відчуває, що її незабаром можуть заарештувати і суспільство дізнається про нові подробиці в її справі", - психолог про Надію Савченко

четвер, 22 березень 2018, 2:00

Останні виступи та заяви народного депутата Надії Савченко говорять про те, що вона знаходиться на межі зриву. Про це повідомляє "КП в Україні" з посиланням на відомого київського психолога, не називаючи його імені, передають Патріоти України. Так, у ф...