Почему в нашей стране вежливость воспринимают как слабость? Почему вокруг столько охреневших на ровном месте рагулей, хамов и недоносков? - Мочанов

Невже тільки зарядивши в обличчя розперезаному нахабі можна розраховувати на те, що до тебе проявлять повагу, запитує волонтер.

Ілюстрація:uberlin.com.ua

"Я искренне не понимаю и не принимаю, почему в нашей стране большинство людей вежливость, интеллигентность и воспитанность воспринимают как слабость???!!!" Про це пише у своєму Facebook волонтер, активіст, колишній гонщик Олексій Мочанов, інформують Патріоти України, продовжуючи:

Почему тот, кто терпим и толерантен, внимателен и не хамовит, не берёт на горло и не сыпет дешёвыми понтами - кажется большинству окружающих дремучим лохом, терпилой и ботаном?

Неужели только зарядив в пятак хамлу и распоясавшемуся наглецу - можно рассчитывать на то, что к тебе проявят уважение? Через одного сажать на дупу - это правильно? Нет...

Ёлки-палки, почему так и почему вокруг столько охреневших на ровном месте рагулей, хамов и недоносков/недомерков???? Откуда это в людях???

У них были Родители? Воспитатели? Тренеры? Учителя? Книги? Библиотеки? Откуда столько агрессии и хамства, причём безнаказанного? И в сети, и в реальной жизни?

Неужели человек человеку - пашинский?... Сука, не хочется в это верить.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Спалах кору в Україні: Стало відомо, чи оголосять карантин (відео)

п’ятниця, 19 січень 2018, 6:56

За словами міністра, на даний момент немає необхідності оголошення карантину кору на території цілих областей - через спалах захворювання можуть закриватися окремі навчальні заклади. Про це заявила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич в ефірі ...

"На место срочно выехал Виктор Янукович. Поплакать": У мережі підняли на сміх "золотий" туалет в російському виші (фото)

п’ятниця, 19 січень 2018, 6:40

Простий народ у цей "храм звільнення організму від шлаків" не допускається. Відповідні знімки оприлюднив Telegram-канал Mash, повідомляють Патріоти України. Відзначається, що для студентів туалет закритий, ним можуть користуватися тільки викладачі та ...