Йшов 4-й рік війни: Відомий український волонтер… запропонував помиритися з Росією

На його думку, до подібних речей треба підходити прагматично.

Олексій Мочанов. Фото: mediananny.com

Відомий гонщик, блогер, волонтер і громадський діяч Олексій Мочанов запропонував відновити торговельні відносини з Росією. Таку заяву він зробив у ефірі телеканалу Newsone, повідомляють Патріоти України.

Мочанов нагадав про свою позицію, яку він уперше озвучив у ЗМІ ще 2013 року. "Я говорив про те, що "Україна в Європу, Україна в Росію, в Митний союз і Європейський"... Я говорив, і це відео є в інтернеті, що у внутрішній політиці будь-якої держави повинні бути принципи, а у зовнішній - інтереси. У нас, на жаль, багато років навпаки: у внутрішній - інтереси, а у зовнішній - принципи. Якщо нам вигідно з Євросоюзом, ми працюємо з ЄС, якщо нам вигідно з Китаєм або з Росією - нам треба працювати з тими, хто приносить прибуток", - заявив він.

Мочанов також заявив, що в Україні "все життя народ на заході дивився в бік Європи, а схід - у бік Росії". "До Львова приїжджали багаті машини з польськими номерами, у Луганськ - з російськими. У цей момент люди стояли одне до одного дупами", - додав він.

"Королі Гідропарку", кінець кар'єри: Поліція затримала підозрюваного в нападі на Балуха

п’ятниця, 18 вересень 2020, 20:10

Покидьок не розрахував з резонансністю справи, що за ним полюватимуть елітні спецпідрозділи МВС, котрі не дідключаються на "рядові" вбивства та калічення українців. Нагадаємо, 8 вересня стало відомо, що вночі сильно побили колишнього політв'язня Кремля...

З архіву ПУ. "А там всім пофіг!": Українському "царю доріг" дісталося "на горіхи" в Угорщині (фотофакт)

п’ятниця, 18 вересень 2020, 20:00

В країнах ЄС на "особливі" українські номери правоохоронці уваги звертають. В Угорщині на авто з "крутими" українськими номерами, припарковане на тротуарі, поставили блокіратор. Фото опублікував на своїй сторінці в Facebook адміністратор ресурсу dtp.ki...