Йшов 4-й рік війни: Відомий український волонтер… запропонував помиритися з Росією

На його думку, до подібних речей треба підходити прагматично.

Олексій Мочанов. Фото: mediananny.com

Відомий гонщик, блогер, волонтер і громадський діяч Олексій Мочанов запропонував відновити торговельні відносини з Росією. Таку заяву він зробив у ефірі телеканалу Newsone, повідомляють Патріоти України.

Мочанов нагадав про свою позицію, яку він уперше озвучив у ЗМІ ще 2013 року. "Я говорив про те, що "Україна в Європу, Україна в Росію, в Митний союз і Європейський"... Я говорив, і це відео є в інтернеті, що у внутрішній політиці будь-якої держави повинні бути принципи, а у зовнішній - інтереси. У нас, на жаль, багато років навпаки: у внутрішній - інтереси, а у зовнішній - принципи. Якщо нам вигідно з Євросоюзом, ми працюємо з ЄС, якщо нам вигідно з Китаєм або з Росією - нам треба працювати з тими, хто приносить прибуток", - заявив він.

Мочанов також заявив, що в Україні "все життя народ на заході дивився в бік Європи, а схід - у бік Росії". "До Львова приїжджали багаті машини з польськими номерами, у Луганськ - з російськими. У цей момент люди стояли одне до одного дупами", - додав він.

Про Україну відтепер знову щодня згадуватимуть: Сенат США розпочав розгляд імпічменту Трампа в "турборежимі"

вівторок, 21 січень 2020, 22:29

Турборежим для процедури імпічменту – новація. Вступне слово під час попереднього, коли президентської посади намагалися позбавити Білла Клінтона, було розбите на чотири дні для кожної сторони. Другий сезон найгострішого політичного серіалу десятиліття...

Контролювати буде неможливо: У РФ оцінили радіоактивну загрозу з Донбасу

вівторок, 21 січень 2020, 22:16

Поширення радіоактивного забруднення через підземні води ще більш непередбачуване, ніж радіоактивне забруднення, яке на поверхні. Співголова російської екологічної групи "Екозахист!" Володимир Слив'як заявив про те, що півдню Росії загрожує радіоактивн...