"Под звуки Хава Нагилы на берег спустятся ворюги Онищ, Розен, Блат и сестра их Юлядь" - журналіст про українську політику

Рауль Чілачава іронізує, що у наступному складі парламенту найчисленніша партія носитиме назву "Пригнічені та знедолені".

Верховна рада України. Ілюстрація:gx.net.ua

"Самая многочисленная партия в будущем парламенте будет называться "Угнетенные и обездоленные" им. Онищенко-Розенблата". Таку думку в Facebook висловив український журналіст Рауль Чілачава, передають Патріоти України, продовжуючи:

"Сразу после победы на выборах они причалят к киевскому речвокзалу на прекрасном галеоне под электротягой. Бушприт будет украшен обнаженным по пояс Ляшко с вилами. На мачте будут гордо реять сразу три флага: Юнион Джек, Панама, 5.10. Корабль будет не растаможен в рамках Стамбульского соглашения", - пише журналіст.

Чілачава додає, що екіпаж буде одягнений у все, що "налізло в магазині Sanahunt і обвішаний нагородними кулеметами Гатлінга".

"Под звуки Хава Нагилы на берег спустятся ворюги Онищ, Розен, Блат и сестра их Юлядь. С этого и начнется новая эра процветания и счастья в землях славянских. А первый украинский автобан так и назовут: из ворюг — в греки", - висміяв сучасних політиків Чілачава.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Чому Тищенко не нагодував котлетами голодного Єрмака? Тому, що Коля жлоб - Кокотюха

середа, 7 грудень 2022, 15:40

Микола Тищенко – жлоб. Це доведено останньою сповіддю Офісу президента, де говорилося, як всі очільники держави в перші дні гарячої фази війни їли лише мівіну, розведену теплою водою. У мене шість хрещеників. Вкупі з хресними батьками мого сина – більш...

Пристрасті по "Дождю": Російські "ліберали" є найбільшим ворогом України після путіна - блогер

середа, 7 грудень 2022, 15:10

Перевірена істина від Володимира Винниченка "Російська демократія закінчується там, де починається українське питання" вчергове нагадала про себе в ході нового скандалу з ''хорошимі рускімі''. Патріоти України пропонують ознвйомитися з думками на резон...