"Под звуки Хава Нагилы на берег спустятся ворюги Онищ, Розен, Блат и сестра их Юлядь" - журналіст про українську політику

Рауль Чілачава іронізує, що у наступному складі парламенту найчисленніша партія носитиме назву "Пригнічені та знедолені".

Верховна рада України. Ілюстрація:gx.net.ua

"Самая многочисленная партия в будущем парламенте будет называться "Угнетенные и обездоленные" им. Онищенко-Розенблата". Таку думку в Facebook висловив український журналіст Рауль Чілачава, передають Патріоти України, продовжуючи:

"Сразу после победы на выборах они причалят к киевскому речвокзалу на прекрасном галеоне под электротягой. Бушприт будет украшен обнаженным по пояс Ляшко с вилами. На мачте будут гордо реять сразу три флага: Юнион Джек, Панама, 5.10. Корабль будет не растаможен в рамках Стамбульского соглашения", - пише журналіст.

Чілачава додає, що екіпаж буде одягнений у все, що "налізло в магазині Sanahunt і обвішаний нагородними кулеметами Гатлінга".

"Под звуки Хава Нагилы на берег спустятся ворюги Онищ, Розен, Блат и сестра их Юлядь. С этого и начнется новая эра процветания и счастья в землях славянских. А первый украинский автобан так и назовут: из ворюг — в греки", - висміяв сучасних політиків Чілачава.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

«Караоке на дивані»: Відомий продюсер відновлює свій колись популярний проект

понеділок, 30 березень 2020, 22:53

Дев'ятнадцять років тому шоу мало великий успіх... "Уже 1 апреля стартует его проект «Караоке на диване», который продлится до конца карантина. Видео длиной в минуту может присылать каждый, кто обладает слухом и голосом. Единственное условие — сидеть п...

COVID-19: У США офіційно дозволили лікувати коронавірус препаратами проти малярії

понеділок, 30 березень 2020, 22:37

Уточнюється, що гідроксихлорохінсульфат та хлорохінфосфат мають застосовуватися з метою лікування COVID-19 тільки за вказівкою лікарів у випадках, якщо це доречно. «Управління з нагляду за якістю харчових продуктів та лікарських засобів (FDA) видало Уп...