
Народний депутат Надія Савченко поїхала в Індію. Про це вона написала в блозі на сайті "Гордон", зазначають Патріоти України. Пані Надія повідомила, що в неї робоча поїздка.
"В Індії я вперше, і на перший погляд мені ця країна здалася малоприємною. Природа й архітектура схожі на Ірак, тільки війни немає. Скрізь брудно, жарко і душно. Найближче порівняння з Україною – Індія схожа на Крим. Люди дуже повільні й нікуди не поспішають.
Другий день в Індії видався кращим. Місце, де проходить саміт, у якому я беру участь, схоже на курорт. Тут багата природа і мало людей, що вже само по собі приємно.
Ще великий плюс цієї поїздки в тому, що я пропущу всі свята, тошнотне "Євробачення" і свій день народження подалі від центру подій. Веселитися в мене немає наснаги, оскільки в Україні ситуація ще й досі така, що не до веселощів", - заявила Савченко.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...