Політ над ураганом: Неймовірне видовище на Юпітері (відео)

Такі буревії мають протяжність понад 80 кілометрів.

Фото: 24tv.uaВчений-математик Джеральд Ейчстед і режисер Шон Доран створили вражаючий відеоролик, що демонструє гігантські урагани, які вирують в атмосфері планети Юпітер, розповідають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Глядачі відео можуть уявити себе космічними мандрівниками, пролітають повз Юпітер - цьому, зокрема, сприяє музичний супровід, підібраний авторами відео.

Відеоролик був змонтований з окремих фотографій високої роздільної здатності, переданих на Землю дослідницьким апаратом Juno (Jupiter Polar Orbiter), що не так давно «оселився» на орбіті найбільшої планети Сонячної системи.

За словами дослідників, зонд Juno, що обертається навколо Юпітера, добуває наукові відомості, цінність яких важко переоцінити.


Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Як Україна може реалізувати свій величезний потенціал у виробництві водню

вівторок, 21 вересень 2021, 6:50

Берлін зобов'язався підтримати перехід Києва на поновлювані джерела енергії, включаючи створення "Зеленого фонду", і розвивати двосторонні проекти в сфері енергетики. "По итогам сделки с Вашингтоном, Берлин обязался поддержать переход Киева на возобнов...

Брати в оптику бачать ті самі ворожі укріплення: Донецька родина, у якій проти окупантів воювали всі (відео)

вівторок, 21 вересень 2021, 6:30

Неймовірна історія донецької родини, у якій за батьківщину, проти московитської орди, воювали геть усі. Двоє братів воюють поруч, але жодного разу так і не зустрілися. Вони захищають свій дім у буквальному розумінні того висловлювання, передають Патріо...