"Порівнювати РФ з СРСР неможливо. Але один регіон може відпасти" - російська опозиціонерка (відео)

Мова йде про Кавказ.

Кавказький регіон може відпасти від РФ. Ілюстрація:газета Завтра

Російській Федерації сьогодні не грозить розпад за сценарієм СРСР, проте один зі своїх регіонів вона може втратити. Таку думку висловила в ефірі Обозревателя російська опозиціонерка Ольга Курносова, зазначають Патріоти України.

Коментуючи ймовірність розпаду РФ, Курносова зазначила, що порівнювати сучасну Росію з Радянським Союзом "просто неможливо".

"СРСР формально юридично вдавав із себе союз держав. Тому коли місцеві еліти захотіли керувати своїми республіками, у них були кордони, за якими можна розпадатися. А зараз немає ані юридичних підстав, ані місцевих еліт", - зазначила опозиціонерка.

За її словами, "єдине, що може досить легко відпасти від Росії - це Кавказ". "Але це ні для кого не буде проблемою - ані для Росії, ані для Кавказу", - додала вона.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Понаехавшие местных просто не понимают. Даже по уши в дерьме гавани Крым - рай на остатках сделанного Украиной и еще не уничтоженного Россией", - Кримський бандерівець (фото)

понеділок, 28 травень 2018, 1:00

Росіяни в захваті від окупованого Криму і переконують - кримчани ще не знають, що таке "днище" по-російськи. "Для семьи осужденного оккупантами в Крыму активиста Игоря Мовенко собирают денежную помощь. Об этом сообщила журналистка Елена Лысенко", - пиш...

Ви будете шоковані нюансами: Як кредитують в українських банках

понеділок, 28 травень 2018, 0:31

Переважна кількість фінансових установ продовжують закладати до кредитних договорів незаконні, несправедливі і ризиковані для позичальника умови, ігноруючи вимоги закону. З 12 червня 2017 року в Україні діє новий закон “Про споживче кредитування”, який...