"Порівнювати РФ з СРСР неможливо. Але один регіон може відпасти" - російська опозиціонерка (відео)

Мова йде про Кавказ.

Кавказький регіон може відпасти від РФ. Ілюстрація:газета Завтра

Російській Федерації сьогодні не грозить розпад за сценарієм СРСР, проте один зі своїх регіонів вона може втратити. Таку думку висловила в ефірі Обозревателя російська опозиціонерка Ольга Курносова, зазначають Патріоти України.

Коментуючи ймовірність розпаду РФ, Курносова зазначила, що порівнювати сучасну Росію з Радянським Союзом "просто неможливо".

"СРСР формально юридично вдавав із себе союз держав. Тому коли місцеві еліти захотіли керувати своїми республіками, у них були кордони, за якими можна розпадатися. А зараз немає ані юридичних підстав, ані місцевих еліт", - зазначила опозиціонерка.

За її словами, "єдине, що може досить легко відпасти від Росії - це Кавказ". "Але це ні для кого не буде проблемою - ані для Росії, ані для Кавказу", - додала вона.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Все эти действия - позор для СССР": Стало відомо, як реагували українці на окупацію Чехословакії

середа, 22 серпень 2018, 7:24

Опубліковано документи, що свідчать про ставлення українців до "Празької весни" 1968 року. До 50-річчя введення радянських військ до Чехословаччини українські архіви оцифрували документи, які показують ставлення людей до цієї події, інформують Патріоти...

Як вберегтися від небезпечних бактерій, що викликають харчові отруєння, - Супрун

середа, 22 серпень 2018, 7:10

Влітку завжди зростає спокуса з'їсти немиту сливу, відразу куплену на ринку, або ж спробувати в'ялену рибу на березі моря. В. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун розповіла українцям, як вберегтися від небезпечних бактерій, що викликають харчові о...