"Порівнювати РФ з СРСР неможливо. Але один регіон може відпасти" - російська опозиціонерка (відео)

Мова йде про Кавказ.

Кавказький регіон може відпасти від РФ. Ілюстрація:газета Завтра

Російській Федерації сьогодні не грозить розпад за сценарієм СРСР, проте один зі своїх регіонів вона може втратити. Таку думку висловила в ефірі Обозревателя російська опозиціонерка Ольга Курносова, зазначають Патріоти України.

Коментуючи ймовірність розпаду РФ, Курносова зазначила, що порівнювати сучасну Росію з Радянським Союзом "просто неможливо".

"СРСР формально юридично вдавав із себе союз держав. Тому коли місцеві еліти захотіли керувати своїми республіками, у них були кордони, за якими можна розпадатися. А зараз немає ані юридичних підстав, ані місцевих еліт", - зазначила опозиціонерка.

За її словами, "єдине, що може досить легко відпасти від Росії - це Кавказ". "Але це ні для кого не буде проблемою - ані для Росії, ані для Кавказу", - додала вона.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Претендент на президентську булаву звинуватив Почаївську лавру в контрабанді

понеділок, 22 жовтень 2018, 4:00

Політик закликав розрізняти священнослужителів, бізнесменів у рясах і резидентуру в рясах. Український політик, екс-віце-прем'єр-міністр України Роман Безсмертний 12 жовтня заявив, що Почаївська лавра причетна до контрабанди вина в Україну, передають ...

Хіти тижня. "Будь-яка "жорстка відповідь" Росії вдарить по ній самій. Єдине, що РПЦ може зробити, - піти у розкол", - російський історик

понеділок, 22 жовтень 2018, 3:00

Історик вважає, що жодної "жорсткої відповіді" від Москви бути не може. В українському питанні Константинополь правий за всіма канонами. Після України наступною може стати Білоруська церква. Обіцяної Російською православною церквою "жорсткої відповіді"...