"После вставания с колен приказано присесть. Видимо, слишком резко встали. Короткометражному нацлидеру неудобно" - Сотник про росіян

Мешканців Єкатеринбурга під час святкування річниці анексії Криму змусили присісти 1096 раз на честь кількості днів, протягом яких вкрадений український півострів перебуває у складі РФ.

Святкування річниці анексії Криму. Ілюстрація:www.infa.ua

""Вести" показали, как жители Екатеринбурга выстроились, образовав слово "Крым", и присели 1096 раз: столько дней "Крым находится в составе России"." Про це пише у своєму Fаcebook російський журналіст Олександр Сотник, передають Патріоти України, продовжуючи:

Платили ли им за приседания по отдельному путино-тарифу или объяснили необходимость выполнения упражнения оздоровительной составляющей мероприятия - "Вести" не уточнили.

Ни один радикулитник не пострадал. Все счастливы. Надо полагать, с приседающими щедро расплатились.

Концепция опять изменилась. После вставания с колен приказано присесть. Видимо, слишком резко встали, и чересчур высоко поднялись. Короткометражному нацлидеру неудобно. Присесть, охламоны!..

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Я досить скромна людина в побуті": Що відомо про нерухомість Святослава Вакарчука

понеділок, 22 липень 2019, 13:57

Позачергові парламентські вибори відбулись в Україні 21 липня. За даними екзит-полів та проміжними даними ЦВК, у Верховній Раді 9-го скликання буде представлено 5 політичних партій, серед яких і новостворена партія Святослава Вакарчука "Голос". Журналі...

Колишній український боєць-фанат Путіна нокаутований за 12 секунд

понеділок, 22 липень 2019, 13:49

Олексій Олійник програв американцеві Уолту Харрису за 12 секунд - це третій найшвидший нокаут в історії важкого дивізіону UFC. У ніч на неділю за київським часом в рамках вечора UFC on ESPN 4 відбувся бій росіянина українського походження Олексія Олійн...