"После вставания с колен приказано присесть. Видимо, слишком резко встали. Короткометражному нацлидеру неудобно" - Сотник про росіян

Мешканців Єкатеринбурга під час святкування річниці анексії Криму змусили присісти 1096 раз на честь кількості днів, протягом яких вкрадений український півострів перебуває у складі РФ.

Святкування річниці анексії Криму. Ілюстрація:www.infa.ua

""Вести" показали, как жители Екатеринбурга выстроились, образовав слово "Крым", и присели 1096 раз: столько дней "Крым находится в составе России"." Про це пише у своєму Fаcebook російський журналіст Олександр Сотник, передають Патріоти України, продовжуючи:

Платили ли им за приседания по отдельному путино-тарифу или объяснили необходимость выполнения упражнения оздоровительной составляющей мероприятия - "Вести" не уточнили.

Ни один радикулитник не пострадал. Все счастливы. Надо полагать, с приседающими щедро расплатились.

Концепция опять изменилась. После вставания с колен приказано присесть. Видимо, слишком резко встали, и чересчур высоко поднялись. Короткометражному нацлидеру неудобно. Присесть, охламоны!..

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Monkey Music: Кейт Міддлтон і принц Луї відвідали музичні заняття під керівництвом мавпи (фото)

неділя, 17 листопад 2019, 12:24

Мережа таких студій існує по всій території Британії. У них займаються діти, починаючи з трьох місяців і до чотирьох років. Герцогиня Кембриджська Кейт Міддлтон і її молодший син принц Луї відвідали популярні у Великобританії уроки музики і танців для ...

В обхід операторів мобільного зв'язку: Google запустив "вбивцю" SMS

неділя, 17 листопад 2019, 12:12

На відміну від SMS, RCS дозволяє не тільки обмінюватися окремими повідомленнями, але і вести чати на двох і більше користувачів, обмінюватися файлами і контентом, здійснювати аудіо- і відеодзвінки та ін. Компанія Google почала поетапне впровадження нов...