"После вставания с колен приказано присесть. Видимо, слишком резко встали. Короткометражному нацлидеру неудобно" - Сотник про росіян

Мешканців Єкатеринбурга під час святкування річниці анексії Криму змусили присісти 1096 раз на честь кількості днів, протягом яких вкрадений український півострів перебуває у складі РФ.

Святкування річниці анексії Криму. Ілюстрація:www.infa.ua

""Вести" показали, как жители Екатеринбурга выстроились, образовав слово "Крым", и присели 1096 раз: столько дней "Крым находится в составе России"." Про це пише у своєму Fаcebook російський журналіст Олександр Сотник, передають Патріоти України, продовжуючи:

Платили ли им за приседания по отдельному путино-тарифу или объяснили необходимость выполнения упражнения оздоровительной составляющей мероприятия - "Вести" не уточнили.

Ни один радикулитник не пострадал. Все счастливы. Надо полагать, с приседающими щедро расплатились.

Концепция опять изменилась. После вставания с колен приказано присесть. Видимо, слишком резко встали, и чересчур высоко поднялись. Короткометражному нацлидеру неудобно. Присесть, охламоны!..

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Вагнеру" стає все скрутніше: Українці відбили втрачені позиції навколо Бахмута, - ISW

субота, 1 квітень 2023, 7:38

Геолокаційні кадри, опубліковані 31 березня, свідчать про те, що українські війська провели контратаку на південний захід від Бахмута та відновили втрачені позиції на південь від Іванівського (близько 7 км на південний захід від Бахмута), повідомляє Ін...

​"Шторм" не конфетка... - Злий Одесит

субота, 1 квітень 2023, 7:01

Осенью 2022 года в составе РОВ и не только, но и сброда в составе 1АК и 2АК, стали появляться подразделения нового типа, которые грозно именовались "Шторм". Это грозное нечто было, по сути, подобием усиленной роты или недоделанной БТГр. На первый взгля...