Поспішають "здати" одне одного: Бізнес-партнери топового екс-міністра Януковича пішли на співпрацю зі слідством, - ГПУ

Анатолій Матіос заявив, що він задоволений масштабною спецоперацією проти підпільної бізнес-імперії Клименка, створеної ним на основі компанії "Юнісон".

Фото:facebook

Ділові партнери колишнього голови ліквідованого Міністерства доходів і зборів Олександра Клименка активно свідчать проти свого шефа й ідуть на співпрацю зі слідством. Про це заступник генерального прокурора - головний військовий прокурор Анатолій Матіос повідомив у Facebook, передають Патріоти України.

"Ще вчора вони тусувалися в "Гулівері" (ТРЦ "Гулівер" у Києві, де Клименку належали повністю три поверхи - ред.) і були партнерами з Клименком, а нині, після обшуків у квартирах "господаря", вже надвечір вони ж (через страх чи совість?), рядками свідчень у протоколах, пішли на співпрацю зі слідством", - написав він.

Матіос заявляє, що він задоволений масштабною спецоперацією проти підпільної бізнес-імперії Клименка, створеної ним на основі компанії "Юнісон".

"Це добре. День минув недаремно. Кінокартину знімала не "Юнісон сінема", а фахівець експертної установи (раніше називався прокурор-криміналіст). Тепер це чорно-біле кіно між волею і кайданками", - наголосив він.

"Юнісон сінема" - одна з дочірніх комерційних структур братів Клименків, яка намагалася заробити на кінематографі.

Як відомо, 13-14 липня у Києві та Одесі пройшло понад 100 обшуків у пов'язаних з Клименком компаніях, а також у медіа-холдінгу "Вєсті".

Заначимо, група компаній екс-міністра фінансів Олександра Клименка "Юнісон" купила на "відмиті" $778 млн елітну нерухомість, землю та утримувала медіахолдинг "Вести".

Згідно даних ГПУ, Клименко вивів з державного бюджету суму еквівалентну $12 млрд. Таким чином він вкрав у кожного українця по 300$.

Бізнес-імперію Клименка охороняла приватна охоронна фірма "Скіф", майно якої також заарештовано.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Час позбавляти недоімперію її годівниці: "Росія експортує Чорним морем мільйони тонн нафти на місяць", - Андрій Клименко

неділя, 1 жовтень 2023, 8:11

"Якщо росія на початку великої війни експортувала через Чорне море приблизно 3 млн. тонн сирої нафти на місяць, то зараз вона транспортує, був максимум три місяці тому, – 5 млн. тонн. Крім того, в них на початок великої війни було 2,5 млн. тонн на міся...

Обстріли окупантами певних міст та імітація наступу: Експерт назвав сценарії війни в Україні взимку

неділя, 1 жовтень 2023, 6:24

Взимку росіяни будуть продовжувати здійснювати обстріли енергоінфраструктури, прикордоння, Херсона, Запоріжжя, Кривого Рогу, Краматорська, а також можуть вдаватись до імітації наступу. Але для України з боку західних партнерів, ймовірно, буде розширена...