"Пост о стыде: В питерском супермаркете "Окей" люди буквально убивали друг друга за черешню", - блогер

Блогер висловлює надію, що для росіян ще не все втрачено і ще настане той час, коли не буде соромно ні за Росію, ні за росіян.

Супермаркет в Санкт-Петербурзі. Фото: Retail & Loyalty.

Про сором. Сьогодні бачив, як в цілком пристойному пітерському супермаркеті "Окей" люди буквально вбивали один одного за черешню по вісімдесят рублів за кілограм і банани по сорок. Не гопники - звичайний "середній" клас, тепер уже колишній. Так пише на своїй сторінці в Фейсбуці блогер з Санкт-Петербургу Филипп Артуа, передають Патріоти України і цитують далі:

"Мне стыдно даже не от того, что мы дошли до этого, дошли собственным пофигизмом и глупостью.

Мне стыдно даже не от вида пустых магазинных тележек и растерянности, беспомощьности в глазах врослых мужчин, которые не в состоянии объяснить детям - почему они будут меньше есть.

Мне стыдно от того, что я не могу найти слов для того, чтобы поднять этих граждан богатейшей страны мира на ноги.

Чтобы крикнуть им так, чтобы в ушах звон: "ВЫ ЛЮДИ!"

Мне стыдно, что они не видят крови, по которой ходят, не видят пропасти, в которую идут.

Мне стыдно, что я, что такие, как я - не смогли разбудить их, не смогли их хотя бы к зеркалу подвести, чтобы они себя увидели.

Мне стыдно, что их не будит ни кровь Украины, ни кровь Сирии, ни кровь России. Даже кровь собственных детей.

Мне стыдно, что они считают эту кровь "необходимой жертвой", но не могут объяснить - ради чего.

Но, помимо стыда за мою страну, у меня есть надежда. И вера в силу свою и своих товарищей. И в то, что придёт время, когда стыда больше не будет.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Якби росіянам вдалося одночасно обвалити дві греблі, то тоді б утворилася та сама хвиля каскадів, про яку багато говорили у радянській воєнній теорії як елемент протидії НАТО", - військовий експерт

вівторок, 6 червень 2023, 22:53

"Сьогодні вночі 6 червня окупаційні війська РФ здійснили підрив греблі Каховської ГЕС, що є черговим порушенням росіянами Женевської конвенції введення бойових дій. Нині це один з найбільших воєнних злочинів РФ. Про ризики того, що вороги зможуть піти ...

"Одна з найбільших дамб, зруйнованих в історії воєн": Вчений-гідролог зі США спрогнозував ймовірні наслідки підриву Каховської ГЕС

вівторок, 6 червень 2023, 22:29

Підрив Каховської ГЕС - одне з найбільших руйнувань водної інфраструктури за всю історію світових воєн, і є справжньою катастрофою. Про це заявив американський вчений-гідролог Пітер Глейк, передають Патріоти України. Науковець ще в березні прогнозував,...