Повірити "мирним" планам Кремля? "Якщо ми відводитимемо війська, то окупанти будуть на адмінкордоні за Харківщиною" - блогер

Кремль чудово усвідомлює, що ключовий принцип західної дипломатії - "мир за будь-яку ціну".

Місія ОБСЄ на ділянці розведення військ на Донбасі. Ілюстрація:www.unian.ua"От у чому треба віддати належне Кремлю - вони чудово розуміють оточуючий світ, його закономірності та вміють їх використовувати собі на користь." Про це пише Петро Олещук у своєму Facebook, передають Патріоти України, продовжуючи:

Наприклад, вони знають, що ключовий принцип західної дипломатії - "мир за будь-яку ціну". Тобто, вони будуть до останнього хапатися за ілюзію "мирних планів", бо елементарно бояться воєн та відповідальності. І вони пропонують мирні плани.

Як, наприклад, у Абхазії на початку 90-х. Тоді почали реалізовувати "мирний план" під егідою ООН. Грузини відвели війська, розмінували території. У відповідь на це Росія кинула свої війська та захопила більшу частину Абхазії. Все.

Тобто принцип простий. Коли не можеш прорвати чужий фронт - оголошуй "перемир'я", і нехай вороги самі ліквідують власний фронт. Власне, це те, що зараз ми збираємось зробити у Луганській області.

Так от, якщо ми будемо відводити там війська, розміновувати території та демонтувати укріплення - російські війська будуть на адміністративному кордоні за Харківщиною.

"Миші плакали, але продовжували їсти кактус".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Зведення DeepStateUA станом на 17 квітня

четвер, 18 квітень 2024, 14:20

Останнім часом на фронті сталося багато подій та змін: бої за Часів Яр, просування в районі Авдіївки, активні штурми на Красногорівку та Роботине. Проговорили про непублічні райони Старомайорськ-Урожайне та Сіверська, де ведуться такі ж запеклі бої. Пр...

"Російські ракети будуть повертатися в РФ": Астролог поділився прогнозом щодо появи в ЗСУ новітньої зброї

четвер, 18 квітень 2024, 12:41

Астролог Володимир Бадиян назвав ознаки закінчення війни в Україні. Він зазначив, що наша держава може отримати від партнерів настільки технологічну зброю, що російські ракети розвертатимуться на Росію. Про це він сказав у ютуб-каналі "Астрофеномен", п...