Прямої загрози зняття санкцій з РФ немає, але така небезпека постійно існує, - політолог

Експерт наголосив, що в Європі триває боротьба між тими, хто хоче зняти санкції, і тими, хто принципово проти політики Росії.

Ілюстрація:Media Collider

Заява міністра закордонних справ ФРН Зігмара Габіреля про поступове зняття санкцій з Росії – не консолідована позиція німецького уряду. Але на його слова треба звертати увагу. Прямої загрози зняття санкцій немає, але така небезпека постійно існує. Про це сайту 24 розповів директор Інституту світової політики Євген Магда, зазначають Патріоти України.

Як нагадує політолог, Зігмар Габріель не вперше робить подібні заяви. За словами Магди, таку думку Габріель висловлював ще тоді, коли не був міністром закордонних справ, а представляв німецьких соціал-демократів. Він не раз відвідував Росію, після чого робив заяви про те, що РФ треба заохочувати зняттям санкцій.

Євген Магда також зазначає, що уряд Німеччини, як і ЄС у цілому, шукають алгоритми врегулювання конфлікту на Донбасі. Зокрема, окремі європейські політики вважають, що Путін має змінювати свою позицію перед президентськими виборами, оскільки шукатиме можливості для розширення електорату. Але, переконаний експерт, це хибний підхід.

"Поки говорити про зміни європейської позиції щодо санкцій не можна. Рада ЄС без обговорення і одноголосно продовжила антиросійські санкції ще на півроку. Але в Європі триває боротьба між тими, хто хоче зняти санкції, і тими, хто принципово проти політики Росії. Стовідсоткової загрози зняття санкцій немає. Але така небезпека постійно існує. І Україна повинна на це зважати," – підкреслив Євген Магда.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Русская весна" тихо догнивает в уголке. Кто успел, делит награбленное. Кто не успел, жалуется, что с ним не поделились", - Ян Валетов

неділя, 21 січень 2018, 13:54

Жлобство і злодійкуватість не можна замаскувати ніякою ідеєю. Та й ідея, якою прикривалися, власне кажучи, ніяка. "Чудесное воскресное утро. Капель. Деревья в снегу.))). Сейчас выйду, проверю, как обстоят дела с дорогами. Чуток оптимизма? Никто не прот...

"Он ушел в вечность, не отрывая взгляда от тех, кого любит, его так и нашли - с фото дочерей", - Бутусов про захисника ДАПу

неділя, 21 січень 2018, 13:28

Навіть позивний він собі взяв заради своїх дочок! "Тесть", називали солдати свого старшого сержанта, яким він при знайомстві з гордістю показував дорогу фотографію, з якою ніколи не розлучався. "Он достал фотографии семьи, и смотрел на трех дочерей. Кр...