​При новому загостренні в Україні Путін захоче окупувати Білорусь: Україна з усіх боків обкладена. Час згаяно. Санкції серйозно діють на РФ - ЗМІ​

На військові навчання в Білорусі РФ відправила більше ешелонів, ніж в попередні рази.

Олександр Лукашенко і Володимир Gутін. Ілюстрація:http://inosmi.ru

В ефірі “Радіо Свобода” Політолог Костянтин Боровой обговорив можливість загострення ситуації на Донбасі за велінням Кремля і теоретичну можливість агресії РФ проти Білорусі. Про це він повідомив в ефірі Радіо Свобода, передають Патріоти України.

Так, Боровой нагадав, що технології, які застосовує Кремль, засновані на реанімації, на викликанні оборонної психології.

“Це було зроблено в 1999-му році. Вибухи будинків, а потім друга чеченська війна, грузинська війна, війна з Україною. Імовірність того, що і в цей раз буде використана та ж технологія загострення, дуже висока. Це можуть бути вибухи, терористичні акти", – впевнений політолог.

А журналіст Віктор Гіржов не залишив без уваги тему російської агресії проти Білорусі.

Він заявив, що на навчання в Білорусі РФ відправила більше ешелонів, ніж в попередні рази. Більше ешелонів замовлено, бо це може свідчити про те, що готується аншлюс Білорусі.

Гіржов впевнений, що спільна держава – це фікція, і з Білорусі війська РФ можуть не вийти під всякими приводами. У тому числі не виключено, що президенту Олександру Лукашенку його російський колега Володимир Путін міг зробити таку пропозицію, від якої той не міг відмовитися, – або фінансову, або, можливо, пообіцяв якісь преференції політичні.

“І це небезпечно для України, тому що дуже потужне угруповання нависає з півночі. У Придністров’ї теж контингент постійно знаходиться. Була мова про те, щоб його по коридору пропустити. Але я вважаю, що цього категорично не можна робити. Ці війська теж можуть залишитися. тобто, по суті, зараз Україна з усіх боків обкладена. Звичайно, час згаяно. Санкції серйозно діють", – підсумував журналіст.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Перспектива дальнейших действий противника в Восточной и Южной операционных зонах", - Машовець

четвер, 7 липень 2022, 10:08

У меня нет сомнения в том, что следующим объектом приложения усилий российского военного командования на Донбассе станет Славянско - Краматорская агломерация. Хотя, по целому ряду признаков, не исключено, что на Харьковском, Криворожском и Николаевском...

"Как Путин сварил истинно Русский Борщ", - Рибніков

четвер, 7 липень 2022, 9:23

В алтайском федеральном бункере президента РФ варили настоящий Русский Борщ из борщевика, пырея и курника с мойвой. Спикер МИД Мария Захарова с саркастической улыбкой, полной презрения к хахлам, ковырялась в дымящемся туеске топором, из которого недавн...