​При новому загостренні в Україні Путін захоче окупувати Білорусь: Україна з усіх боків обкладена. Час згаяно. Санкції серйозно діють на РФ - ЗМІ​

На військові навчання в Білорусі РФ відправила більше ешелонів, ніж в попередні рази.

Олександр Лукашенко і Володимир Gутін. Ілюстрація:http://inosmi.ru

В ефірі “Радіо Свобода” Політолог Костянтин Боровой обговорив можливість загострення ситуації на Донбасі за велінням Кремля і теоретичну можливість агресії РФ проти Білорусі. Про це він повідомив в ефірі Радіо Свобода, передають Патріоти України.

Так, Боровой нагадав, що технології, які застосовує Кремль, засновані на реанімації, на викликанні оборонної психології.

“Це було зроблено в 1999-му році. Вибухи будинків, а потім друга чеченська війна, грузинська війна, війна з Україною. Імовірність того, що і в цей раз буде використана та ж технологія загострення, дуже висока. Це можуть бути вибухи, терористичні акти", – впевнений політолог.

А журналіст Віктор Гіржов не залишив без уваги тему російської агресії проти Білорусі.

Він заявив, що на навчання в Білорусі РФ відправила більше ешелонів, ніж в попередні рази. Більше ешелонів замовлено, бо це може свідчити про те, що готується аншлюс Білорусі.

Гіржов впевнений, що спільна держава – це фікція, і з Білорусі війська РФ можуть не вийти під всякими приводами. У тому числі не виключено, що президенту Олександру Лукашенку його російський колега Володимир Путін міг зробити таку пропозицію, від якої той не міг відмовитися, – або фінансову, або, можливо, пообіцяв якісь преференції політичні.

“І це небезпечно для України, тому що дуже потужне угруповання нависає з півночі. У Придністров’ї теж контингент постійно знаходиться. Була мова про те, щоб його по коридору пропустити. Але я вважаю, що цього категорично не можна робити. Ці війська теж можуть залишитися. тобто, по суті, зараз Україна з усіх боків обкладена. Звичайно, час згаяно. Санкції серйозно діють", – підсумував журналіст.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Не 2023-й: Відомий таролог назвала рік закінчення війни в Україні

вівторок, 31 січень 2023, 13:15

Таролог Яна Тимощук зробила розклад на картах Таро і визначила, що повномасштабна війна в Україні може закінчитися тільки через два роки, передають Патріоти України. Як розповіла експерт на своєму YouTube-каналі, повне припинення війни може бути з 2025...

"У МВФ не чекають на рецесію в Європі. Схоже, її продовжують чекати лише Путін, Медведєв та їхні друзі", - Фурса

вівторок, 31 січень 2023, 13:02

"МВФ покращив прогноз динаміки світової економіки у 2023 році. Наразі Фонд очікує зростання на 2,9%. Раніше чекав 2,7%. Зміна начебто символічна. Але головне — динаміка. І те, що ці зміни впливають на настрої. А настрої впливають на інвестиційні рішенн...