"При упоминании слова "Украина" обитатели Кремля должны вздрагивать и бросаться в падучую" - Талк

Відомий вчений прокоментував новину генштабу РФ про атаку дронів на російську базу в Сирії.

Путін. Фото:Радіо Свобода

"Слышали новость? Оказывается, напавшие на российскую базу в Сирии дроны были изготовлены из украинских комплектующих и чуть ли не подготовлены Украиной. Так считает Генштаб РФ под командованием шамана Шойгу." Про це пише вчений Сергій Талк у своєму Fвcebook, передають Патріоти України, продовжуючи:

И знаете, я бы на месте украинцев не отказывался! Более того, я бы взял ещё на себя тунгусский метеорит и чуму 1567 года. Чтобы при упоминании слова "Украина" обитатели Кремля вздрагивали и бросались в падучую.

Да что там слово, при одной только букве "У" пусть у Путина начинается нервный тик. При двух буквах - так, а при трёх - пук. Ему при таком раскладе недолго осталось.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Засвітилася на сепаратистському шабаші: З'явилися скандальні подробиці про витівки російської шпигунки на Донбасі (відео)

понеділок, 23 липень 2018, 20:15

Виступи Бутіної на проросійських мітингах на території України у 2014 році є непрямим підтвердженням виконання завдань спецслужб РФ. Затримана в США за підозрою у шпигунстві росіянка Марія Бутіна в 2014 році закликала жителів окупованих Донецької і Луг...

"Справжніх патріотів мало. Всі решта нехай не сміють говорити, що вони українці!" - Актор з РФ, який воює за Україну на Донбасі, вразив проникливою промовою

понеділок, 23 липень 2018, 19:46

Артист зараз воює добровольцем. Російський актор Анатолій Пашинін, який пішов воювати в лавах Української добровольчої армії (УДА), заявив, що справжніх українців зараз можна перерахувати на пальцях, а решту населення він вважає байдужою масою, яка не ...