Про це у своєму блозі пише Юрій Гудименко, передають Патріоти України.
"Щодо примусових акцій. Взагалі це світова традиція. Пару місяців тому я був на Кіпрі - там така ж сама історія, що і в Україні. На день незалежності Греції, яка є їхньою материнською країною, школярів виганяють у красивому одязі на демонстрацію під палаючим сонцем. Вони декілька днів до цього тренуються під таким же сонцем, а потім красиво ходять з прапорами та плакатами. Це нормально сприймається, це звично.
Але саме в нашому суспільстві це сприймається трошки інакше - через призму Радянського Союзу і радянської традиції, коли все було добровільно-примусово. Тому зараз у суспільстві є запит на те, щоб цього позбутися. І цей запит стає все сильнішим.
Питання не в тому, як вирішити проблему згори. Тут проблема вирішується знизу, коли учні і їх батьки відмовляються виводити дітей на такі акції, і одночасно у суспільстві відбувається дискусія. Проте позиція батьків буде неоднозначною, оскільки багато з них звикли до такої традиції і в принципі не проти, тому що діти красиві, виходять гарні фотографії.
Щодо інших акцій, які пов’язані так чи інакше з політикою, той же самий "Безсмертний полк", то в Україні після революції, на щастя, значно зменшилась кількість випадків, коли керівництво якогось там навчального закладу чи заводу виганяє людей зустрічати президента чи політика. Проте такі випадки все ще залишаються, і з цим допоможуть боротися ЗМІ і широкий розголос, який повинен призводити до результатів.
Якщо батьки знають, що їхніх дітей виганяють на якусь політичну акцію, потрібно писати листи на керівництво, на міністерство. На жаль, дуже мало людей цим переймаються і так роблять. Хоча саме такий широкий резонанс, підкріплений офіційними скаргами батьків чи працівників, яких виганяють, має результати."
Демонстративний запуск росіянами балістичного носія ядерної зброї по Україні, відповідні попередження посольства США напередодні, повернення ядерної риторики у марення кремлівських безумців, – викликають в памʼяті суспільствознавчі студії. "Текст трохи...
"Схоже, своєю заявою щодо Криму президент України послав західним лідерам сигнал, що готовий сідати і домовлятися. Путін - стоїть на своїх, давно озвучених позиціях. Чи вдасться дуету американських президентів Байдена і Трампа за допомогою певних дій і...