Примусові акції, або як позбутися "совка", - блогер

В Україні після революції, на щастя, значно зменшилась кількість випадків, коли керівництво якогось там навчального закладу чи заводу виганяє людей зустрічати президента чи політика.

Про це у своєму блозі пише Юрій Гудименко, передають Патріоти України.

"Щодо примусових акцій. Взагалі це світова традиція. Пару місяців тому я був на Кіпрі - там така ж сама історія, що і в Україні. На день незалежності Греції, яка є їхньою материнською країною, школярів виганяють у красивому одязі на демонстрацію під палаючим сонцем. Вони декілька днів до цього тренуються під таким же сонцем, а потім красиво ходять з прапорами та плакатами. Це нормально сприймається, це звично.

Але саме в нашому суспільстві це сприймається трошки інакше - через призму Радянського Союзу і радянської традиції, коли все було добровільно-примусово. Тому зараз у суспільстві є запит на те, щоб цього позбутися. І цей запит стає все сильнішим.

Питання не в тому, як вирішити проблему згори. Тут проблема вирішується знизу, коли учні і їх батьки відмовляються виводити дітей на такі акції, і одночасно у суспільстві відбувається дискусія. Проте позиція батьків буде неоднозначною, оскільки багато з них звикли до такої традиції і в принципі не проти, тому що діти красиві, виходять гарні фотографії.

Щодо інших акцій, які пов’язані так чи інакше з політикою, той же самий "Безсмертний полк", то в Україні після революції, на щастя, значно зменшилась кількість випадків, коли керівництво якогось там навчального закладу чи заводу виганяє людей зустрічати президента чи політика. Проте такі випадки все ще залишаються, і з цим допоможуть боротися ЗМІ і широкий розголос, який повинен призводити до результатів.

Якщо батьки знають, що їхніх дітей виганяють на якусь політичну акцію, потрібно писати листи на керівництво, на міністерство. На жаль, дуже мало людей цим переймаються і так роблять. Хоча саме такий широкий резонанс, підкріплений офіційними скаргами батьків чи працівників, яких виганяють, має результати."

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Медики над собой таких опытов не проводят. К чему уже привели донбасские испытания путинской вакцины", - журналіст

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 2:00

Вакцинація піддослідних віп-кроликів дала серйозний побічний ефект: різко загострилися їхні хронічні захворювання, а у кого таких не було - ослаб зір, з'явилися болі в суглобах і сильна задишка. "По последним данным, в неподконтрольных правительству ра...

З архіву ПУ. 14-річна дівчина померла через смартфон у ліжку

четвер, 22 жовтень 2020, 23:05

Є припущення, що смерть наступила через удар струмом від телефону,. Уточнюється, що подія трапилася в селі Бестобе. Батьки підлітка повідомили в поліцію, що вона померла вночі. "Даний факт зареєстровано як нещасний випадок. Ознак насильницької смерті н...