Приречені на скрепи: "Я слишком хорошо знаю этот народ, чтобы лелеять мечты о каких-то переменах", - російський блогер

Треба усвідомити просто, що росіяни в основній своїй масі - це люди з рабським менталітетом.

Мітинг у Москві відбувається, як зазвичай. Фото: Рейтерс.

Популярний в Україні російський опозиційний блогер і журналіст Олександр Тверськой на своїй сторінці в соцмережі Facebook пише про те, що росіяни мають право на оптимізм і на надію, але, як пише сам Олександр, після сьогоднішнього так званого антикорупційного маршу у нього немає ні сил, ні бажання вірити в зміни в Росії, передають Патріоти України.

«Я слишком хорошо знаю этот народ, чтобы лелеять мечты о каких-то переменах. Этот народ никуда и ни на что не годен», – написав блогер. За його словами, українці зовсім інші, не треба порівнювати два протилежно різні народи - це безглуздо. Треба усвідомити просто, що росіяни в основній своїй масі - це люди з рабським менталітетом. Цей менталітет - не дурощі однієї телепередачі і двох листівок, а багатовіковий результат селекції, залякувань, репресій і гніту.

«Позвольте мне не верить в этих людей, которые меня окружают и не обольщаться, чтобы потом не было еще больнее разочаровываться. Я безмерно уважаю каждого, кто ведет борьбу сегодня. Только я знаю, что эта борьба самоцельна и не стоит ждать от нее никаких плодов, а еще нельзя недооценивать этот режим – это большая ошибка. Этот режим идеально заточен именно под сохранение себя любыми способами. Проверено временем», – резюмував Олександр.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Сортиры на улице у половины страны, а так - хоть сейчас на Марс и на Вашингтон", - російський блогер про співгромадян

субота, 16 лютий 2019, 0:10

Росіяни могли б жити краще. Якби вони не були такими "великими" та "високодуховними" і не втручалися у життя інших народів. "Удивительный народ. Им тыкаешь в их разрушенные больницы в 2019 году и спрашиваешь: "Ну, рады Крыму-то? Наелись великодержавной...

Хіти тижня. Померла психолог з проектів "МастерШеф" і "Говорить Україна"

п’ятниця, 15 лютий 2019, 23:55

У Алевтини Шевченко півроку тому виявили рак легенів четвертої стадії. 13 лютого померла психолог з проектів "МастерШеф" і "Говорить Україна" Алевтина Шевченко. Про це повідомила її дочка Марія Попова, передають Патріоти України.