Приречені на скрепи: "Я слишком хорошо знаю этот народ, чтобы лелеять мечты о каких-то переменах", - російський блогер

Треба усвідомити просто, що росіяни в основній своїй масі - це люди з рабським менталітетом.

Мітинг у Москві відбувається, як зазвичай. Фото: Рейтерс.

Популярний в Україні російський опозиційний блогер і журналіст Олександр Тверськой на своїй сторінці в соцмережі Facebook пише про те, що росіяни мають право на оптимізм і на надію, але, як пише сам Олександр, після сьогоднішнього так званого антикорупційного маршу у нього немає ні сил, ні бажання вірити в зміни в Росії, передають Патріоти України.

«Я слишком хорошо знаю этот народ, чтобы лелеять мечты о каких-то переменах. Этот народ никуда и ни на что не годен», – написав блогер. За його словами, українці зовсім інші, не треба порівнювати два протилежно різні народи - це безглуздо. Треба усвідомити просто, що росіяни в основній своїй масі - це люди з рабським менталітетом. Цей менталітет - не дурощі однієї телепередачі і двох листівок, а багатовіковий результат селекції, залякувань, репресій і гніту.

«Позвольте мне не верить в этих людей, которые меня окружают и не обольщаться, чтобы потом не было еще больнее разочаровываться. Я безмерно уважаю каждого, кто ведет борьбу сегодня. Только я знаю, что эта борьба самоцельна и не стоит ждать от нее никаких плодов, а еще нельзя недооценивать этот режим – это большая ошибка. Этот режим идеально заточен именно под сохранение себя любыми способами. Проверено временем», – резюмував Олександр.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"У меня и у тех, кто меня поддерживает нет никакого личного джихада против Зеленского как политика" - волонтер Донік

понеділок, 22 квітень 2019, 17:12

Ок, давайте определимся. У меня и у тех, кто меня поддерживает нет никакого личного джихада против Зеленского, как политика. Я его не знаю. У меня есть ебическое количество вопросов к его, с позволения сказать, "творчеству" в контексте унизительных выс...

"Прыжок в неизвестность": Що пишуть західні ЗМІ про перемогу Зеленського

понеділок, 22 квітень 2019, 17:07

"Европейские и американские СМИ объясняют причины ошеломляющей победы Зеленского и описывают проблемы, с которыми он в ближайшее время столкнется", - йдеться у популярному блозі, повідомляють Патріоти України. Цитуємо далі:. "Британское BBC пишет, что ...