"Привет россиянам с Каширского шоссе, после которого произошло воцарение никому не известного гебиста, и из Беслана, когда он дозавинтил винты" - Шендерович про вибух в метро

Перше, що спадає на думку після теракту в метро у Санкт-Петербурзі, що це вигідно президенту РФ Володимиру Путіну, зазначив письменник.

Віктор Шендерович. Фото:hate.trust.ua

Російський письменник Віктор Шендерович припустив, що російська влада використовує теракт у метро Санкт-Петербурга, щоб змінити порядок денний, а сама трагедія вигідна президентові РФ Володимиру Путіну. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, інформують Патріоти України.

"Как известно, хуже всего с правдой дела обстоят во времена, когда все может быть правдой.

Кто подготовил и осуществил взрывы в Питере, неизвестно, но репутация Путина - репутация вполне сложившаяся, и первое, что приходит в голову в этом смысле: все это произошло, как минимум, очень вовремя для него, не правда ли?

Нас теперь ждет полная перемена повестки: борьба с терроризмом, коней на переправе не меняют, всем надо объединиться против мирового зла etc. Ну и - больше трех не собираться, разумеется.

Привет вам, россияне, с Каширского шоссе, после которого произошло воцарение никому не известного гебиста, а до кучи - и из Беслана, после которого он дозавинтил винты. Движемся к 2018 году помаленьку, готовим почву" - підсумував письменник.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Комплектуючі можна придбати на Aliexpress: Українська розвідка показала, що всередині іранського дрону Shakhed (відео)

середа, 29 березень 2023, 8:15

Після однієї із повітряних атак України іранськими дронами нашим захисникам вдалося підбити його і згодом продемонструвати «організм» безпілотника. Журналісти «Радіо свобода» показали відео. Представник української розвідки розповів, що внутрішня бойов...

"Вагнер" вигриз ще шмат міста-героя: Американські аналітики вичислили, скільки території Бахмута наразі контролюють росіяни

середа, 29 березень 2023, 7:15

Бойовики приватної військової компанії "Вагнер" просунулися ще на 5% території Бахмута на фронті на Донеччині. Росіяни вже займають близько 65% міста, повідомляє Інститут вивчення війни (ISW). . "Вагнерівці", ймовірно, захопили промисловий комплекс АЗ...