"Привет россиянам с Каширского шоссе, после которого произошло воцарение никому не известного гебиста, и из Беслана, когда он дозавинтил винты" - Шендерович про вибух в метро

Перше, що спадає на думку після теракту в метро у Санкт-Петербурзі, що це вигідно президенту РФ Володимиру Путіну, зазначив письменник.

Віктор Шендерович. Фото:hate.trust.ua

Російський письменник Віктор Шендерович припустив, що російська влада використовує теракт у метро Санкт-Петербурга, щоб змінити порядок денний, а сама трагедія вигідна президентові РФ Володимиру Путіну. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, інформують Патріоти України.

"Как известно, хуже всего с правдой дела обстоят во времена, когда все может быть правдой.

Кто подготовил и осуществил взрывы в Питере, неизвестно, но репутация Путина - репутация вполне сложившаяся, и первое, что приходит в голову в этом смысле: все это произошло, как минимум, очень вовремя для него, не правда ли?

Нас теперь ждет полная перемена повестки: борьба с терроризмом, коней на переправе не меняют, всем надо объединиться против мирового зла etc. Ну и - больше трех не собираться, разумеется.

Привет вам, россияне, с Каширского шоссе, после которого произошло воцарение никому не известного гебиста, а до кучи - и из Беслана, после которого он дозавинтил винты. Движемся к 2018 году помаленьку, готовим почву" - підсумував письменник.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Відставка Стармера: чому британська криза може вдарити по Україні

вівторок, 23 червень 2026, 22:32

Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...

кремлю терміново потрібні гроші, багато грошей ... - Костянтин Машовець

вівторок, 23 червень 2026, 21:36

Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...