"Путін зробив усе, щоб і демократам, і республіканцям було все зрозуміло з ним і з Росією", - Шендерович

Адміністрація президента РФ Володимира Путіна перетворила Росію для США на країну-ізгоя, тому жодна зміна результатів виборів вже Кремлю не допоможе.

Віктор Шендерович. Фото: соцмережі.

Політика президента РФ Володимира Путіна призвела до того, що відносини Москви з Вашингтоном не могли поліпшити будь-які результати виборів у Конгрес США. Таку думку російський письменник Віктор Шендерович висловив в ефірі каналу RTVI, передають Патріоти України.

"Путін зробив усе, щоб і демократам, і республіканцям було все зрозуміло з ним і з Росією. Путінська адміністрація загнала Росію на периферію, в ізгої. Було б більше конгресменів-республіканців або демократів – на відносини з Росією це вплинути вже не може. Ми самі викинули себе з партнерів у противники. Це вже абсолютно очевидно", – зазначив він.

Письменник додав, що РФ беруть до уваги тільки як країну з великим потенціалом руйнування, але про жодне економічне партнерство мова вже не йде. "У цьому сенсі чи то демократи, чи республіканці – Росії від цього ні легше, ні важче", – підсумував Шендерович.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Высокий суд Лондона стал местом безоговорочной победы Украины над олигархами Коломойским и Боголюбовым", - фінансист Фурса

п’ятниця, 18 жовтень 2019, 19:46

Найголовніші і найприємніші для українського сегмента речі, як не дивно, відбувалися недалеко від британського парламенту. "Американский рынок снова торгуется вблизи исторических максимумов, добавив за неделю на фоне хороших новостей, которые почти слу...

"Существуют ли позиции 2016-го года, о которых говорит министр обороны", - військовий експерт

п’ятниця, 18 жовтень 2019, 19:28

В разі відведення наших військ на умовах Путіна втрати - як людські, так матеріальні - будуть великі. "Судя по всему, от идеи отведения наших войск на всем фронте на Донбассе наше военно-политическое руководство все-таки не отказалось. И это, несмотря ...