Психотерапевт розповіла про ідеологію ненависті у суспільстві (відео)

Людиноненависницькі відносини в будь-якому суспільстві формуються і перебільшуються, коли суспільство стає тривожним, вважає спеціаліст.

Ненависть. Фото: Fresher

Людиноненависницькі настрої посилюються в суспільстві, яке перестає розуміти різницю між добром і злом. Про це в ефірі "Обозреватель.Live" розповіла психотерапевт Олена Рихальська, повідомляють Патріоти України.

Говорячи про причини поширення ідеології ненависті, вона сказала: "Людиноненависницькі відносини в будь-якому суспільстві формуються і перебільшуються, коли суспільство стає тривожним, коли люди не розуміють кордонів - як їм жити, що таке добре, що таке погано. Коли психологічно їх стан абсолютно заплутано, вони не розуміють, кого любити, кого ненавидіти, що з ними буде сьогодні, що з ними буде завтра".

За її словами, "психологічні посили, які соціально їм даються з екранів телевізорів, з преси - суперечливі". При цьому, якщо побутові умови людей погіршуються, "коли вони переходять на макарони і не мають можливості купити м'ясо або ліки своїй мамі або шоколадку дитині", це призводить до того, що "люди починають виробляти ненависть", - пояснила психотерапевт.

"Коли звідкись з телеекрану люди, які формують думку, видають інформацію про те, що якусь націю потрібно знищити, злість, цинізм і ненависть починає проектувати той побутовий негативізм, який існує у людини на рівні його особистого життя". Таким чином, "поступово формується нація, яка ненавидить когось. І цей об'єкт завжди формується засобами масової інформації", - підкреслила Рихальська.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Точка невозврата для России", - Шендерович

неділя, 23 вересень 2018, 2:00

"Чем дальше уходит в прошлое эта дата - 3 сентября 2004 года - тем яснее становится, что именно Беслан стал точкой невозврата и для Путина, и для России, оказавшейся у него в заложниках за несколько лет до этого", - пише у своєму блозі Віктор Шендерови...

"Путин-дзюдоист утёрся и принял удар по щам как должное", - Сотник

неділя, 23 вересень 2018, 0:31

Путінські показові погрози призначені виключно для внутрішнього користувача - щоб "советский Лох цепенел". "Путинисты так победоносно бомбили мирных сирийских жителей, что крайне изумились, когда их начали сбивать в воздухе. Причем, "дружественными сил...