Психотерапевт розповіла про ідеологію ненависті у суспільстві (відео)

Людиноненависницькі відносини в будь-якому суспільстві формуються і перебільшуються, коли суспільство стає тривожним, вважає спеціаліст.

Ненависть. Фото: Fresher

Людиноненависницькі настрої посилюються в суспільстві, яке перестає розуміти різницю між добром і злом. Про це в ефірі "Обозреватель.Live" розповіла психотерапевт Олена Рихальська, повідомляють Патріоти України.

Говорячи про причини поширення ідеології ненависті, вона сказала: "Людиноненависницькі відносини в будь-якому суспільстві формуються і перебільшуються, коли суспільство стає тривожним, коли люди не розуміють кордонів - як їм жити, що таке добре, що таке погано. Коли психологічно їх стан абсолютно заплутано, вони не розуміють, кого любити, кого ненавидіти, що з ними буде сьогодні, що з ними буде завтра".

За її словами, "психологічні посили, які соціально їм даються з екранів телевізорів, з преси - суперечливі". При цьому, якщо побутові умови людей погіршуються, "коли вони переходять на макарони і не мають можливості купити м'ясо або ліки своїй мамі або шоколадку дитині", це призводить до того, що "люди починають виробляти ненависть", - пояснила психотерапевт.

"Коли звідкись з телеекрану люди, які формують думку, видають інформацію про те, що якусь націю потрібно знищити, злість, цинізм і ненависть починає проектувати той побутовий негативізм, який існує у людини на рівні його особистого життя". Таким чином, "поступово формується нація, яка ненавидить когось. І цей об'єкт завжди формується засобами масової інформації", - підкреслила Рихальська.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Результаты всех этих переговоров давно известны. Мы по прежнему один на один с Россией. И решать наши проблемы никто не будет." - волонтер Донік

вівторок, 17 липень 2018, 20:57

Мало кто обратил внимание на то, что одним из основных посылов Путина во время встречи с Трампом, было требование к Украине по выполнению минских соглашений. Они всех убеждают, что мы не выполняем минские соглашения и что на нас нужно влиять, чтобы зас...

Росія піде на ескалацію конфлікту: Тука пояснив, коли Кремль знову атакуватиме Донбас

вівторок, 17 липень 2018, 20:42

За словами чиновника, Кремль не може не використовувати шанс, щоб дестабілізувати ситуацію в Україні для просування проросійського кандидата в крісло президента. Росія використає шанс нестабільної ситуації в Україні під час передвиборної кампанії і виб...