Психотерапевт розповіла про ідеологію ненависті у суспільстві (відео)

Людиноненависницькі відносини в будь-якому суспільстві формуються і перебільшуються, коли суспільство стає тривожним, вважає спеціаліст.

Ненависть. Фото: Fresher

Людиноненависницькі настрої посилюються в суспільстві, яке перестає розуміти різницю між добром і злом. Про це в ефірі "Обозреватель.Live" розповіла психотерапевт Олена Рихальська, повідомляють Патріоти України.

Говорячи про причини поширення ідеології ненависті, вона сказала: "Людиноненависницькі відносини в будь-якому суспільстві формуються і перебільшуються, коли суспільство стає тривожним, коли люди не розуміють кордонів - як їм жити, що таке добре, що таке погано. Коли психологічно їх стан абсолютно заплутано, вони не розуміють, кого любити, кого ненавидіти, що з ними буде сьогодні, що з ними буде завтра".

За її словами, "психологічні посили, які соціально їм даються з екранів телевізорів, з преси - суперечливі". При цьому, якщо побутові умови людей погіршуються, "коли вони переходять на макарони і не мають можливості купити м'ясо або ліки своїй мамі або шоколадку дитині", це призводить до того, що "люди починають виробляти ненависть", - пояснила психотерапевт.

"Коли звідкись з телеекрану люди, які формують думку, видають інформацію про те, що якусь націю потрібно знищити, злість, цинізм і ненависть починає проектувати той побутовий негативізм, який існує у людини на рівні його особистого життя". Таким чином, "поступово формується нація, яка ненавидить когось. І цей об'єкт завжди формується засобами масової інформації", - підкреслила Рихальська.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Використовуючи український досвід: Як Білорусь планує популяризувати свою мову

понеділок, 25 березень 2019, 12:36

Влада Білорусі мають намір популяризувати свою мову з урахуванням досвіду України, зокрема заохочувати громадян використовувати її, а не "насаджувати". Держсекретар Ради безпеки Білорусі Станіслав Зась вважає, що в республіці необхідно культивувати біл...

Смертельна трагедія під Полтавою: На Дніпрі перекинувся човен з компанією молоді, загинули чотири людини (фото, відео)

понеділок, 25 березень 2019, 12:25

Рятувальники всю ніч проводили пошукові роботи, але, на жаль, марно. У Полтавській області сталася чергова трагедія на воді. 24 березня о 22:15 в Кременчуцьке відділення ГСЧС в Полтавській області надійшов дзвінок про те, що на Дніпрі недалеко від остр...