"Путен памаги! ДРГ ЗСУ уже в Красноярске!", - Злий одесит (відео)

В заповіднику "Столбы" - кругом одні прапори України!

Україський прапор в Красноярську. Скріншот.

ДРГ ЗСУ вже в Красноярську! Причому не просто непомітно проникли через кордон з миролюбною россіюшкою, а й повсюдно залишають після себе сліди! Так пише у своєму ЖЖ блогер Злий одесит, передають Патріоти України і цитують:

"Местные жители испуганы, в шоке, панике и катарсисе скрепных клеток внутренней оболочки черепной коробки - куда смотрят власти, правоохранительные органы, Кадыров в конце-то концов?!?

И вот, как тут не вспомнить, в контексте данного шизопрепадка старое доброе - у страха глаза велики. Так и до массового инфаркта не далеко, от ожидания проклятых ДРГ ВСУ.

А те в свою очередь ещё даже не выехали... Или... или это новое психотропное оружие коварной хунты - воздействовать на россиян на расстоянии? Путен памаги же!".


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Гарний успішний хлопець з нібито розвинутим почуттям гумору виявився неймовірно образливим. І це уже відбивається на державних справах", - Дмитро Вовнянко

середа, 22 вересень 2021, 0:32

"Чим довше триває президентський термін Зеленського, тим більш очевидними стають моральні якості цієї людини. У першу чергу – неймовірна вразливість Володимира Зеленського до критики. Парадокс – гарний успішний хлопець з нібито розвинутим почуттям гумо...

"Группенфюрер, а вы едете на тренинг в Трускавец?": Фотожаби дня

середа, 22 вересень 2021, 0:00

Новина про те, що для "Слуг народу" партія знову готує чергові "навчальні заходи" в Трускавці, не залишила українців байдужими. Дехто почав обурюватися, а дотепники - жартувати. Патріоти України пропонують вашій увазі фотожаби політтехнолога Олексія Го...