"Путін - не самогубець": Військовий експерт про ядерні плани Росії (відео)

Що стосується України, то поява ракет малої і середньої дальності в РФ – це додаткова загроза безпеці.

Заява американців про можливість застосування ядерної зброї Росією – це спроба виправдати свої витрати на озброєння. Москва не запустить таку ракету, адже боїться відповіді світу, інформують Патріоти України. Таку думку в ефірі ObozTV озвучив військовий експерт Олег Жданов. Він додав, що якщо така ракета стартує з території РФ, то це буде останнє, що станеться на планеті.

"Путін – не самогубець, щоб скористатися ядерною зброєю. Якщо стартує така ракета з території Росії, то буде відповідь і це останнє, що трапиться на нашій планеті, адже знищиться вся цивілізація. США прибідняються, роблячи таку заяву, адже у них є достатня кількість заряду різної потужності, і при цьому зараз вони запустять у виробництво розроблену ракету середньої дальності. Витрати на це дорівнюють півтрильйона доларів, тому, щоб виправдати суму, вони заявили про загрозу з боку Росії та Китаю", – сказав він.

Що стосується України, то поява ракет малої і середньої дальності в РФ – це додаткова загроза безпеці, зазначив Жданов. Він додав, що треба включити Україну в єдину систему протиракетного захисту ЄС.

"Проти цих ракет у нас нема заходів оборони. Нам треба вирішувати питання захисту неба. На купівлю у нас нема грошей, треба бути реалістами. На будівництво і виробництво ракет знову ж таки треба гроші і час. Зважаючи на це, треба ставити питання колективного захисту. Деякі єврокомісари вже висловлюються, що треба Україну включити в єдину систему протиракетного захисту ЄС. Тут треба ловити момент і в цьому напрямку іти. Я б поставив питання протиракетної оборони на перше місце. Обов`язково треба побудувати спостережні і локаційні станції раннього виявлення пуску балістичних ракет", – сказав військовий експерт.

Джерело: Обозреватель
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Ядерна зброя на території Білорусі буде націлена на країни НАТО, - військовий експерт

понеділок, 27 березень 2023, 22:00

Російські атаки навколо Бахмута були відбиті. Проте противник намагається просочуватись до центру міста. Тож поки що зарано робити прогнози, що російські штурми міста Бахмут досягли своєї кульмінації, як стверджують окремі міжнародні аналітичні структу...

"Всі ці жінки, які захищають підлітків-ґвалтівників, я певна, вже незабаром планують пекти паски і нести їх святити до церкви у колі своєї громади", - журналістка

понеділок, 27 березень 2023, 21:52

"Я бачила інтерв'ю з бабусею зґвалтованої 14-річної дівчинки. Вона розповідає про те, що в якийсь момент все село вже дивилося відео того групового зґвалтування її онуки, а її ніхто не повідомив. "У мене простенький телефон, я того не могла побачити. І...