У адміністрації Трампа вельми суперечлива політика відносин з Росією. З одного боку, уряд в основному дотримується лінії адміністрації Обами. Однак у президента Трампа інша стратегія і свій погляд. Як результат - вкрай суперечливе ставлення до Путіна. Про це пише американський політолог, дипломат Майкл Макфол, передають Патріоти України, і продовжує:
Що стосується власне російського президента, то він в м'якій манері визнав, що бажав Трампу перемоги на президентських виборах. І коли ми говоримо про американську політику щодо Росії, то чомусь завжди забуваємо, що існує ще й російська політика щодо США. І тут необхідно враховувати два аспекти.
По-перше, в Росії по суті нічого не робиться для того, щоб поліпшити відносини між двома країнами. Путін жодного разу не виступив з будь-якою ініціативою, яку можна було б розглядати як крок до співпраці зі США або як що-небудь оригінальне, на що Трамп міг би відповісти і заявити: «Ось подивіться, моя політика взаємодії з Путіним працює». І з боку Росії це теж певна стратегія: Путін чекає, поки Трамп все зробить сам. І про цей момент, на мій погляд, слід пам'ятати.
По-друге, вважаю, Кремль і Москва незадоволені такими протиріччями в адміністрації, трохи переоцінили Трампа і не знають, чи варто взагалі чекати якихось дій з його боку.
Чи вірю я в імпічмент Трампа? Якщо розглядати це питання з філософської точки зору, то я проти. На мій погляд, для імпічменту повинні бути дуже серйозні причини. А поки я таких не спостерігаю. Було б прийнятним варіантом, якби Трампа від влади усунули самі виборці.
Ось такий поворот подій мені б більше сподобався - я не хочу, щоб його переобрали. І для країни було б краще, якби це сталося в ході виборів, тому що в разі імпічменту його виборці назвуть процес нелегітимним, а це призведе до поляризації суспільства. Однак є ще одна обставина - я не знаю, про що розповість спецпрокурор Роберт Мюллер. Тому, щоб зробити остаточні висновки, слід трохи почекати.
Подружитися з Росією або будь-якою іншою країною ніколи не повинно бути метою США. Це неправильно, помилково. Як на мене, метою треба поставити насамперед просування американських інтересів. Часом це передбачає взаємодію з іншими, а іноді - курс на ізоляцію та стримування.
І поки, на мій погляд, нам потрібно більше стримувати Росією, ніж співпрацювати з нею. Я вкрай скептично ставлюся до того, чим може обернутися для Америки політика взаємодії з РФ.
Поки живі окупанти на півночі Харківщини нажахані втратами своїх військ і сприймають поранення та евакуацію з полю бою як щасливий квиток, єдина можливість ще пожити, зазначають Патріоти України. Ось який матеріал з цього приводу знайшов та переказав Ю...
Православне свято 22 листопада за новим календарем (5 грудня за старим) - день пам'яті святителя Прокопія, який володів даром чудотворення і привів у християнську віру чимало людей (У народі - Прокоп'єв день, - Патріоти України). Українські віряни тако...