Путін та його поплічники вбивають та катують людей на очах у Європи, - Die Welt

Російський президент, який нахабно розв'язав війну, в Мінських угодах фігурує не як призвідник військового конфлікту, а як "партнер, який щиро прагне до реалізації договору".

Володимир Путін. Ілюстрація: espreso.tv.

Правозахисні організації зафіксували тисячі випадків катувань і жорстокого поводження з людьми на Донбасі, але ніхто не зупиняє агресію, за якою стоїть Росія. Про це пише оглядач Die Welt Ріхард Херцингер, передають Патріоти України.

"Перемога української співачки Джамали на "Євробаченні" в Стокгольмі наприкінці минулого тижня зіштовхнула лицем до лиця багатомільйонну публіку конкурсу із долею кримських татар, які були депортовані Сталіним і отримали можливість повернутися на батьківщину лише в 1990-і. Після насильницької анексії Криму Володимиром Путіним кримські татари знову піддаються масовим переслідуванням, їх позбавляють прав - і все це за відсутності належного інтересу або більш доречного в цій ситуації обурення з боку європейської громадськості ", - зазначає автор.

Не менш вагомими, ніж порушення прав людини в окупованому Криму, стають безчинства озброєних найманців Москви на Сході України. Як зазначає Херцингер, українські та міжнародні правозахисні організації подали доповідь, в якій задокументовано понад 4 тис. випадків застосування тортур та насильства до людей, незаконно утримуваних у полоні у підконтрольних Росії так званих "ДНР" і "ЛНР".

"Ті, хто захопив владу на сході України, вбивають і катують безконтрольно, і близько не підпускаючи представників міжнародної громадськості. У цій ситуації, як підтвердив і Комісаріат ООН з прав людини, їм нема чого боятися відповідальності за свої дії. Тим більше, що, згідно з (...) Мінським угодами, їм обіцяна амністія як невід'ємна частина довгоочікуваного мирного врегулювання", - зауважує кореспондент.

На думку автора, Мінські угоди самі по собі грунтуються на фатальних помилках. Вони виходять з того, що в конфлікті на Сході України мова йде про дві протиборчих сторони, яким належить знайти справедливий компроміс.

Але в разі "проросійських терористів" на ділі мова йде про "кримінальні елементи і правоекстремістських прибічників, які сприяють російському військовому вторгненню на територію України", йдеться у статті. При цьому російський президент, який нахабно розв'язав війну, в Мінських угодах фігурує не як призвідник військового конфлікту, а як "партнер, який щиро прагне до реалізації договору".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Затримка допомоги від США дорого коштувала нам на фронті, але вона призвела до радикального збільшення підтримки України з боку ЄС, - Сергій Фурса

неділя, 21 квітень 2024, 18:15

"Чіп і Дейл таки прийшли на допомогу... В США нижня палата проголосувала за допомогу Україні. Ще залишились два суто технічні кроки (Сенат і підпис Байдена), але там немає сумніву у результаті. Таким чином у вівторок завершиться ця епопея, яка тривала ...

Зведення на фронті станом на кінець доби 20 квітня 2024 року, - DeepState

неділя, 21 квітень 2024, 17:50

Через покидання позицій без дозволу одного з наших підрозділів, кацапи зайшли в садки південніше Первомайського. Це ставить під загрозу оточення перебування частин 59-ї ОМПБр, які східніше. Кацапи продовжують штурм південно-східних околиць Красногорівк...