"Путіна, як щура, методично заганяють у кут. І Рогозін дає йому надію на диво, розповідаючи про міфічні прориви в галузі нових надпотужних озброєнь" - Ейдман

За словами російського соціолога, Рогозін перебуває при владі, незважаючи на численні провали, тому що замінює Путіну засновника псевдонаукового напряму в біології часів СРСР академіка Трохима Лисенка.

Рогозін і Путін. Ілюстрація:Амур.инфо

Блеф президента Росії Володимира Путіна і віце-прем'єра РФ Дмитра Рогозіна про розроблення ракети з ядерним двигуном загрожує РФ екологічною катастрофою. Про це заявив російський соціолог і політолог Ігор Ейдман на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

"Путін і Рогозін готують летючий Чорнобиль. Коли Путін розповідає про свою "диво-зброю", очі його вологішають, як у старого розпусника, коли він бачить юну красуню; на щоках проступає хтивий рум'янець, а в голосі з'являються метал і пристрасть. Він закоханий у свої ракети останньою любов'ю старця, який знову відчув майже втрачений смак до життя", – написав він.

На думку політолога, Рогозін перебуває при владі, незважаючи на численні провали, тому що замінює Путіну засновника псевдонаукового напряму в біології часів СРСР академіка Трохима Лисенка.

"Як відомо, сільське господарство було найслабшою ланкою радянської системи. Комуністичні вожді очікували, що після колективізації, згідно з єдиним правильним ученням, прийде колгоспний достаток. А замість цього дістали занепад і тотальний дефіцит. Лисенко купив їх обіцянками швидкого і радикального збільшення сільгоспвиробництва. Радянські керівники хотіли вірити у диво, а Лисенко вмів користуватися цим. Після провалу кожного чергового проекту він давав ще привабливіші обіцянки", – розповів він.

Політолог зазначив, що радянські вожді хапалися за казки Лисенка, як потопельник за соломинку.

"Щось схоже, мабуть, відбувається і в тандемі Путін – Рогозін. Російська зовнішня політика останніх років провалилася. Путіна, як щура, методично заганяють в кут. Змінити ситуацію може тільки диво. І Рогозін дає російському президентові надію на це, розповідаючи про міфічні прориви в галузі нових надпотужних озброєнь", – пояснив Ейдман.

Він наголосив, що російський блеф може мати катастрофічні наслідки.

"Американці ще наприкінці 50-х розробили проект бойової ракети з ядерним двигуном. Однак незабаром виявилося, що таку ракету неможливо випробувати без величезної загрози для екології. Тому у США відмовилися від такої ідеї. Судячи з усього, парочка Путін – Рогозін готова випробувати цю пекельну штуку. Усі останні проекти Рогозіна закінчувалися повним провалом. Не сумніваюся, що так буде і цього разу. Тільки тепер ідеться не просто про розкрадені гроші і втрачену техніку. Таке випробування може призвести до теперішнього летючого Чорнобиля, глобальної екологічної катастрофи", – підсумував політолог.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. І це творіння рук людських?! Моторошні соціальні експерименти, які стали реальністю (фото)

п’ятниця, 6 грудень 2019, 1:00

Багато фактів з психології сьогодні здаються нам очевидними. Вони стали такими, тому що хтось не побоявся переступити за межу гуманного і дізнатися правду. Це той випадок, коли кадри з хоррора здаються дитячими забавками, тому що найстрашніше відбуваєт...

"Оказалось, что с нормальными людьми у нас хуже, чем в самых пессимистических раскладах, но этот шлак – занадто для любой страны", - Анти-Колорадос

п’ятниця, 6 грудень 2019, 0:33

Згідно з інформацією сайту "Миротворець", розсудливість все ж взяла верх і одіозний гурт буде "красти" між матрьошками і гармошками. "Власть артистов-клоунистов создала условия, при которых в Украину навострился отборный шлак из лепрозория, который счи...