"Путіна, як щура, методично заганяють у кут. І Рогозін дає йому надію на диво, розповідаючи про міфічні прориви в галузі нових надпотужних озброєнь" - Ейдман

За словами російського соціолога, Рогозін перебуває при владі, незважаючи на численні провали, тому що замінює Путіну засновника псевдонаукового напряму в біології часів СРСР академіка Трохима Лисенка.

Рогозін і Путін. Ілюстрація:Амур.инфо

Блеф президента Росії Володимира Путіна і віце-прем'єра РФ Дмитра Рогозіна про розроблення ракети з ядерним двигуном загрожує РФ екологічною катастрофою. Про це заявив російський соціолог і політолог Ігор Ейдман на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

"Путін і Рогозін готують летючий Чорнобиль. Коли Путін розповідає про свою "диво-зброю", очі його вологішають, як у старого розпусника, коли він бачить юну красуню; на щоках проступає хтивий рум'янець, а в голосі з'являються метал і пристрасть. Він закоханий у свої ракети останньою любов'ю старця, який знову відчув майже втрачений смак до життя", – написав він.

На думку політолога, Рогозін перебуває при владі, незважаючи на численні провали, тому що замінює Путіну засновника псевдонаукового напряму в біології часів СРСР академіка Трохима Лисенка.

"Як відомо, сільське господарство було найслабшою ланкою радянської системи. Комуністичні вожді очікували, що після колективізації, згідно з єдиним правильним ученням, прийде колгоспний достаток. А замість цього дістали занепад і тотальний дефіцит. Лисенко купив їх обіцянками швидкого і радикального збільшення сільгоспвиробництва. Радянські керівники хотіли вірити у диво, а Лисенко вмів користуватися цим. Після провалу кожного чергового проекту він давав ще привабливіші обіцянки", – розповів він.

Політолог зазначив, що радянські вожді хапалися за казки Лисенка, як потопельник за соломинку.

"Щось схоже, мабуть, відбувається і в тандемі Путін – Рогозін. Російська зовнішня політика останніх років провалилася. Путіна, як щура, методично заганяють в кут. Змінити ситуацію може тільки диво. І Рогозін дає російському президентові надію на це, розповідаючи про міфічні прориви в галузі нових надпотужних озброєнь", – пояснив Ейдман.

Він наголосив, що російський блеф може мати катастрофічні наслідки.

"Американці ще наприкінці 50-х розробили проект бойової ракети з ядерним двигуном. Однак незабаром виявилося, що таку ракету неможливо випробувати без величезної загрози для екології. Тому у США відмовилися від такої ідеї. Судячи з усього, парочка Путін – Рогозін готова випробувати цю пекельну штуку. Усі останні проекти Рогозіна закінчувалися повним провалом. Не сумніваюся, що так буде і цього разу. Тільки тепер ідеться не просто про розкрадені гроші і втрачену техніку. Таке випробування може призвести до теперішнього летючого Чорнобиля, глобальної екологічної катастрофи", – підсумував політолог.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Повернення Кулика може зіпсувати відносини України зі США", - ЗМІ

субота, 4 липень 2020, 17:10

Найближчим часом мають відбутися відразу три судових слухання, метою яких буде реабілітація і відновлення на посаді звільненого за неявку на переатестацію скандального «прокурора Коломойського» Костянтина Кулика. Експрокурор Кулик і його група підтримк...

"Если на смену Смолию придет человек с такой же позицией, это не позволит запустить на полную мощность печатный станок", - Портников

субота, 4 липень 2020, 14:32

Однак без друкарського верстата держава просто не зможе виконати свої соціальні зобов'язання, почнуться систематичні невиплати зарплат і пенсій... "В пятницу вечером украинский парламент отправил в отставку председателя Национального банка Украины Яков...