"Путіну пора на вихід": Експерт заявив про імовірність швидкого повалення президента РФ

Російський журналіст заявив, що на даний момент склались майже всі необхідні обставини задля залишення Путіним свого посту.

Володимир Путін. Фото: dsnews.ua

На сьогоднішній день в Росії склалися об'єктивні умови для того щоб "Путіна вже в цьому році в Кремлі не було"; бракує тільки суб'єктивних умов, головна з яких - "виразна політична альтернатива". Про це заявив у коментарі "Обозревателю" російський журналіст Ігор Яковенко, передають Патріоти України.

Говорячи про те, чи можуть протести в Росії привести до обвалення путінського режиму, він зізнався: "Поки я ставлюся до цього досить скептично". "Безумовно, 26 березня показало, що є в Росії молодь, антикорупційні сили, є далекобійники, є люди, які дуже хочуть змін. Якщо серйозно говорити про стан умів російського суспільства, то кількість людей, яким смертельно набрид Путін і путінський режим, зараз більше , ніж тих, хто хотів би, щоб Путін залишився в 2018 році".

Разом з тим він звернув увагу на те, що антикорупційний і економічний протест» не замикається з протестом політичним". "У нас є рух проти корупції, але не корупція - найбільша проблема в Росії. Уявімо собі, що в Росії перестали красти губернатори та інші чиновники. Ну і що? Війна з Україною припиниться? Далекобійники, фермери та інші вийшли на економічний протест. але він ніяк не замикається з протестом політичним. У нас в Росії ніхто не знає продовження тих пісень, які вони співають. що далі? Зрозуміло, що є люди, які знають, що далі, але вони не мають впливу", - констатував журналіст.

"У Росії немає альтернативного уряду, немає програми перехідного періоду. Відсутність серйозної, виразної політичної альтернативи становить проблему. Тому що, коли люди виходять на протести, вони запитують:" А далі що? "Де та сила, яка здатна повести вперед? Навальний такий силою не є. Він, звичайно, молодець, він талановита людина, але він не знає продовження", - переконаний Яковенко.

Разом з тим журналіст звернув увагу й на позитивний момент: "Позитивом є те, що Росія - одна з найбільш непередбачуваних країн в світі. Так, як в 1990 році ніхто не знав, що зовсім скоро не буде країни під назвою Радянський союз, так і сьогодні ніхто не знає, чим закінчиться 2017 рік. Об'єктивні умови для того щоб Путіна вже в цьому році в Кремлі не було, є. Справа - за суб'єктивними".

Опублікував: Ярослав Степанов
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

«Вільха» і «Ураган»: Українські військові показали роботу ракетних систем залпового вогню (фото)

середа, 23 вересень 2020, 21:35

Також деякі завдання виконали комплекси "Точка-У" і "Нептун". Збройні сили України здійснили запуски з ракетних систем залпового вогню. Стрільби проводилися в рамках міжнародних навчань "Об'єднані зусилля-2020", повідомляється 23 вересня на сторінці Ге...

COVID-19: Польша оголосила про створення ліків від коронавірусу

середа, 23 вересень 2020, 21:12

Препарат уже оголосили ефективним, проте на нього чекають клінічні випробування. Польська компанія Biomed Lublin 23 вересня оголосила, що завершила перший етап виробництва препарату від COVID-19. Передбачається, що ці ліки – перший препарат у світі, еф...