"Путіну пора на вихід": Експерт заявив про імовірність швидкого повалення президента РФ

Російський журналіст заявив, що на даний момент склались майже всі необхідні обставини задля залишення Путіним свого посту.

Володимир Путін. Фото: dsnews.ua

На сьогоднішній день в Росії склалися об'єктивні умови для того щоб "Путіна вже в цьому році в Кремлі не було"; бракує тільки суб'єктивних умов, головна з яких - "виразна політична альтернатива". Про це заявив у коментарі "Обозревателю" російський журналіст Ігор Яковенко, передають Патріоти України.

Говорячи про те, чи можуть протести в Росії привести до обвалення путінського режиму, він зізнався: "Поки я ставлюся до цього досить скептично". "Безумовно, 26 березня показало, що є в Росії молодь, антикорупційні сили, є далекобійники, є люди, які дуже хочуть змін. Якщо серйозно говорити про стан умів російського суспільства, то кількість людей, яким смертельно набрид Путін і путінський режим, зараз більше , ніж тих, хто хотів би, щоб Путін залишився в 2018 році".

Разом з тим він звернув увагу на те, що антикорупційний і економічний протест» не замикається з протестом політичним". "У нас є рух проти корупції, але не корупція - найбільша проблема в Росії. Уявімо собі, що в Росії перестали красти губернатори та інші чиновники. Ну і що? Війна з Україною припиниться? Далекобійники, фермери та інші вийшли на економічний протест. але він ніяк не замикається з протестом політичним. У нас в Росії ніхто не знає продовження тих пісень, які вони співають. що далі? Зрозуміло, що є люди, які знають, що далі, але вони не мають впливу", - констатував журналіст.

"У Росії немає альтернативного уряду, немає програми перехідного періоду. Відсутність серйозної, виразної політичної альтернативи становить проблему. Тому що, коли люди виходять на протести, вони запитують:" А далі що? "Де та сила, яка здатна повести вперед? Навальний такий силою не є. Він, звичайно, молодець, він талановита людина, але він не знає продовження", - переконаний Яковенко.

Разом з тим журналіст звернув увагу й на позитивний момент: "Позитивом є те, що Росія - одна з найбільш непередбачуваних країн в світі. Так, як в 1990 році ніхто не знав, що зовсім скоро не буде країни під назвою Радянський союз, так і сьогодні ніхто не знає, чим закінчиться 2017 рік. Об'єктивні умови для того щоб Путіна вже в цьому році в Кремлі не було, є. Справа - за суб'єктивними".

Опублікував: Ярослав Степанов
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Депутат от "Слуги народа" фыркает на бывшего узника российской тюрьмы. Им на самом деле плевать", - Кудренко

середа, 18 вересень 2019, 12:30

Одного разу стало нормою - бути байдужим. І патріотизм - став відхиленням в очах більшості. "Было бы хорошо, если бы каждый поговорил с собой. Как взрослый со взрослым. Или пусть даже, как любят психологи - найди в себе ребенка, и защити его. В общем, ...

"Вони були в шоці! Ми співали гімн у автозаці!": Моряки розповіли президенту, як їм жилося у російському полоні (відео)

середа, 18 вересень 2019, 11:59

Про умови життя в ув'язненні розповідали неохоче... На Facebook-сторінці президента України оприлюднено відео закритої зустрічі Зеленського з моряками, передають Патріоти України. Крім самого Зеленського і, власне, моряків, на зустріч допустили також ї...