"Путин совершил самую существенную ошибку за свою карьеру", - російський соціолог

Президенту РФ було б вигідно або відкласти пенсійну реформу взагалі, або продовжувати від неї відхрещуватися, все зваливши на уряд.

Путін зробив важливу помилку. Ілюстрація: соцмережі."Минус три, пять по рогам. Женщинам послабление вышло. Главный вертухай скостил им дополнительный срок принудительных работ с восьми до пяти лет. Мужчинам правда от щедрот вертухайских не досталось ни фига. Мужчина без погон для вертухая - не мужик, а просто расходный материал", - пише російський соціолог Ігор Ейдман на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Главному вертухаю только другие вертухаи (сотрудники силовых структур) важны. Им пенсии и в 35-40 лет положены. А те мужики, кто в большой зоне жизнь свою отбывает, послаблений не заслужили. Должны вкалывать на вертухаев до гробовой доски...

А вообще-то, Путин совершил большую ошибку, возможно самую существенную за свою политическую карьеру. Ему было бы выгодно или отложить реформу вообще, или продолжать от нее открещиваться, все свалив на правительство. В первом варианте он бы предстал в роли доброго царя, заступившегося за народ, притесняемый злыми боярами. Во втором - ему, возможно, удалось бы переложить ответственность за непопулярную реформу на исполнителей. Путин занял самую неудачную, проигрышную позицию. Путинские косметические "послабления" никого не удовлетворят, а ответственность закрепится персонально за ним. Это может стать началом конца его популярности и карьеры".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Експерт назвав головну перевагу Росії у наступальних діях на фронті та як ворога її позбавити

неділя, 3 березень 2024, 5:58

Літаки Су-34 та керовані авіабомби є головною перевагою Росії на фронті, і ворог буде атакувати ними, поки матиме таку можливість. Таку думку висловив військовий експерт, голова Українського центру безпеки та співпраці Сергій Кузан. . "Вони, звичайно...

Як приготувати кето каву з колагеном?

неділя, 3 березень 2024, 5:40

Сніданок на кето. Кето кава з топленим маслом ГХІ — в чому користь? . Повний відео рецепт можна переглянути на україномовному каналі am-am домашні смаколики | @am-am1001. Смачного!