"Росія більше не встає з колін, її розпилюють наостанок", - Шендерович

У нинішньому російському суспільстві вже багато хто розуміє все, що відбувається, однак говорять про це мало, впевнений письменник.

Віктор Шендерович. Фото:www.eg.ru

У нинішній Росії вже ніхто не вірить у "вставання з колін", люди розуміють, що теперішня "еліта" намагається наостанок вхопити все, що зможе. Про це заявив російський письменник-сатирик Віктор Шендерович в інтерв'ю петербурзькому виданню Фонтанка, передають Патріоти України.

"Як у пізньорадянські роки вже було непристойно говорити про будівництво комунізму, так і сьогодні всі вже забули про Росію, що встає з колін. Всі вже розуміють, що її розпилюють наостанок - нерухомість, майно, влада. Просто не хочуть піти від влади", - вважає він.

Також письменник зазначив, що в нинішньому російському суспільстві "розуміючих багато, говорять мало".

"Все більш-менш розуміють якість влади. Все більш-менш розуміють, що являє собою наша "еліта", для чого вона прийшла. Рівень знання різний, не всі знають подробиці, можливо - один мільйон на 140 мільйонів. Але відчувають запах гнилі, він вже несеться по всій країні", - підкреслив він.

При цьому рівень реальної "підтримки" поточної політики Росії, які показують опитування, в самому Кремлі чудово усвідомлюють. "Вони-то самі розуміють ціну цим опитуваннями", - резюмував публіцист.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Вселенський сором для держави, якій прямо вказують на агента впливу на найвищих щаблях влади. І що? І нічого", - Зоя Казанжи

субота, 22 січень 2022, 23:46

Світ займається Україною, оприлюднює сценарії і прогнози, переймається поведінкою Кремля. А що наш президент? "Немає нічого хорошого в тому, що тема України, вірніше, ймовірної війни посередині Європи, стала центральною в західних медіа. Перші шпальти ...

З архіву ПУ. "Указ семь-восемь". Как в СССР расстреливали детей": Блогер спростував міф про "щасливе дитинство" за часів Сталіна

субота, 22 січень 2022, 23:05

Це відбувалося якраз в ті роки, коли радянська пропаганда зображувала Сталіна як "друга дітей" з дівчинкою на руках і в оточенні піонерів з квітами. "Думаю, многие слышали о том, что за кражу 3-5 колосков с колхозного поля в сталинском СССР могли расст...