Усі, хто бере участь у будівництві Керченського мосту, потраплять під міжнародні санкції. Таку думку в інтерв'ю Обозревателю висловив міністр юстиції Павло Петренко, передають Патріоти України.
"І це буде чітким сигналом. Жодна поважаюча себе міжнародна компанія навіть болтик чи гаєчку туди не поставить, тому що вона ризикує втратити свій бізнес на території ЄС, США, Японії, – у країнах, які приєдналися до санкцій проти Росії щодо Криму. Ці санкції також забороняють компаніям поставляти туди будь-яке обладнання", – сказав він.
Як приклад Петренко назвав скандал із постачанням турбін Siemens на територію окупованого півострова. "На моє глибоке переконання, перспектив у цього проекту фактично немає", – заявив міністр.
На його думку, власними силами РФ Керченський міст не побудує.
"Росія не може нормально побудувати й менш масштабні інфраструктурні об'єкти. Знаю, що після олімпіади в Сочі вже почали руйнуватися цілі стадіони. Тому вважаю, найкращий інструмент у цій ситуації – санкції проти компаній, які виявилися настільки недалекоглядними, щоб приєднатися до цього проекту", – зазначив Петренко.
Демонстративний запуск росіянами балістичного носія ядерної зброї по Україні, відповідні попередження посольства США напередодні, повернення ядерної риторики у марення кремлівських безумців, – викликають в памʼяті суспільствознавчі студії. "Текст трохи...
"Схоже, своєю заявою щодо Криму президент України послав західним лідерам сигнал, що готовий сідати і домовлятися. Путін - стоїть на своїх, давно озвучених позиціях. Чи вдасться дуету американських президентів Байдена і Трампа за допомогою певних дій і...