Росія в шоці від прийнятих законів США, але розповсюджує брехливу інформацію

Одна з заяв може суперечити обіцянці Дональда Трампа поліпшити відносини з Москвою.

Як передає ВАШИНГТОН (AP) на своєму офіційному сайті - обидві версії законопроекту Палати представників і Сенату закликають до створення нової міжвідомчого комітету для придушення російських спроб «надавати прихований вплив на народи і уряду."

У законопроекті йдеться, що комітет буде займатися запобіганням спроб Росії "надавати прихований вплив на людей і уряд в тому числі, що викриває обман, агентів впливу, корупції, порушень прав людини, тероризму і вбивств, що здійснюються службами безпеки або політичної еліти Російської Федерації або їх довірених осіб ".

Трамп піддається критиці за те, що неодноразово хвалив керівництво президента Росії Володимира Путіна і виступав за більш тісні робочі відносини з Росією, незважаючи на звіт про порушення прав людини і недавніх військових вторгнень в Україну та Сирію. У жовтні США прямо звинуватили Росію в зломі американських політичних сайтів і облікових записів електронної пошти в спробі перешкодити президентських виборів. Росія назвала звинувачення "нонсенсом".

Але Російські ЗМІ поширюють зовсім протилежну інформацію. Так, на портале rbc.ru стверджують, що саме Associated Press зазначає, що це може суперечити обіцянці Дональда Трампа поліпшити відносини з Москвою.

Текст з сайту РБК:
Палата представителей США приняла законопроект, касающийся вопросов политики в области разведки и предполагающий создание комиссии по противодействию «российскому политическому вмешательству по всему миру», пишет Associated Press.

Речь идет о межведомственной комиссии, которая, как говорится в тексте документа, должна будет предотвращать попытки России «оказывать скрытое влияние на народы и правительства». В частности, упоминается противодействие распространению заведомо ложной информации, коррупции, нарушениям прав человека, террористическим актам и убийствам, которые совершаются «органами безопасности или политическими элитами Российской Федерации или их посредниками».

За законопроект проголосовали 390 членов Палаты представителей, против – 30. В Сенате, как ожидается, голосование по этому документу пройдет до окончания парламентской сессии в текущем году.

Законопроект может «противоречить обещанию избранного президента США Дональда Трампа улучшить отношения США с Москвой», подчеркивает AP.

Ранее в интервью Corriere della Sera глава МИД России Сергей Лавров сообщил, что Москва надеется на то, что новая администрация Трампа «не желает повторять ошибки, совершенные той, которая уходит и которая намеренно разрушала российско-американские отношения». «Конечно, мы приветствовали готовность к сотрудничеству между нашими двумя странами, которую демонстрировал Трамп во время избирательной кампании», — отметил министр.

Он добавил, что Москва надеется на то, что «формируемая внешнеполитическая команда сделает конкретные шаги» для разрешения кризисной ситуации в отношения двух стран.

30 ноября президент России Владимир Путин заявил, что с избранием Трампа президентом США есть шансы улучшить отношения двух стран. Путин рассказал и о состоявшемся между ним и Трампом разговоре: они, по словам Путина, решили работать над улучшением отношений.




Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

GAME OF CHICKEN / ГРА В БОЯГУЗА

четвер, 21 листопад 2024, 22:25

Демонстративний запуск росіянами балістичного носія ядерної зброї по Україні, відповідні попередження посольства США напередодні, повернення ядерної риторики у марення кремлівських безумців, – викликають в памʼяті суспільствознавчі студії. "Текст трохи...

Геополітичні "наперстки" Байдена-Трампа: Зеленський у грі, - Голобуцький

четвер, 21 листопад 2024, 22:04

"Схоже, своєю заявою щодо Криму президент України послав західним лідерам сигнал, що готовий сідати і домовлятися. Путін - стоїть на своїх, давно озвучених позиціях. Чи вдасться дуету американських президентів Байдена і Трампа за допомогою певних дій і...