
В «ДНР» повідомили, що біля Мар'їнки в «ополчення» ініціювало велике бойове зіткнення із силами АТО. За результатами бойовики, начебто, перемогли, знищивши базу українських військ.
«Снаряд, випущений ополченцями з далекобійної САУ навісом потрапив прямо в дах ангару, де карателі зберігали свою техніку», - йдеться в повідомленні «воєнкорів ДНР». Про це Патріоти України передають з посиланням на "Пресу України".
Згідно з наданими загарбниками даними, від прицільного вогню по базі згоріли шість одиниць української бойової техніки: БТР-70 і МТЛБ. Крім того, ворог заявляють і про втрати живої сили ЗСУ: четверо вбитих і десять поранених. Проте наголошується, що дані щодо знищених «карателів» не уточнені.
Також ЗМІ «ДНР» надали фотографії, які нібито зняті на місці знищеної бази.



Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...
Наліт українських дронів на Москву 18 червня продемонстрував нездатність протиповітряної оборони столиці країни-агресорки (яка донедавна вважалася найбільш ешелонованою та непробивною в Росії) запобігти прориву. Причому це вже не перший випадок, коли м...