Російський політолог пояснив, чому з анексією Криму росіяни "запізнилися" на сто років

Крим — це місце, куди треба вкладати, розвивати інфраструктуру, а результат можна побачити років через двадцять. Тому збільшення території ще не означає її збагачення та посилення.

Ілюстрація:www.calipso-adv.ru

Жителям Російської Федерації не варто радіти анексії Криму. Про це в інтерв'ю ОNLINЕ.UA розповів російський політолог Дмитро Орєшкін, зазначають Патріоти України.

"У ментальному просторі люди радіють, що РФ приєднала Крим (в результаті анексії в 2014 році — ред.). Вважають, що стали багатшими і сильнішими. Стали б, якщо б це було сто років тому", - вважає він.

Також політолог заявив, що Крим — це місце, куди треба вкладати, розвивати інфраструктуру, а результат можна побачити років через двадцять. "Одна справа — реальність, а інша — уявлення про реальність.

В уявленні про реальність Путін посилив РФ, тому що приростив території", - підсумував Орєшкін.

Ще раніше Орєшкін заявляв, що у російського керівництва з кожним днем все більше обмежуються можливості. Зокрема, непідйомними для Росії стають Донбас і анексований Крим.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Готуємося до оборони міста Дніпра": Командирка медслужби "Вовків да Вінчі" Михайлова поділилась невеселим прогнозом

п’ятниця, 18 липень 2025, 22:59

Українська парамедикиня, командирка медичної служби "Ульф" батальйону "Вовки Да Вінчі" Аліна Михайлова вважає, що росіяни продовжать наступ на Дніпропетровську область та прагнутимуть подальшої окупації регіону. Про це вона розповіла в інтерв’ю проєкту...

"Удар точний. Ціль вражено": Український дрон наздогнав окупанта-мотоцикліста (відео)

п’ятниця, 18 липень 2025, 22:52

FPV-дрон батальйону SIGNUM наздогнав та знищив російського окупанта на мотоциклі. Відповідне відео опубліковано на каналі підрозділу, інформують Патріоти України.