Російський політолог розповів, хто надихнув Путіна на війну з Україною

Один з цих людей - Сергій Чемезов - очолює головну військово-промислову монополію - корпорацію «Ростех», куди входить більшість заводів з виробництва зброї та вибухівки.

Чемезов та Іванов. Фото: Обозреватель.

Головними ініціаторами вторгнення Росії в Україну були керівник адміністрації президента Росії Сергій Іванов і генеральний директор корпорації «Ростех» Сергій Чемезов. Про це в інтерв'ю Оnline.ua заявив російський політолог і соціолог, президент дослідницького центру «Політична аналітика» Михайло Тульський, передають Патріоти України.

За його словами, саме Іванов і Чемезов - лідери самої мілітаристської угруповання в оточенні Путіна. «Именно они, в первую очередь, были инициаторами войны с Украиной, они и подталкивали к ней Путина (президента России. — ред.). Они обогащаются на войне», — підкреслив політолог.

Він нагадав, що Чемезов очолює головну військово-промислову монополію - корпорацію «Ростех», куди входить більшість заводів з виробництва зброї та вибухівки. «Те предприятия, которые не входят в монополию, как, например, производитель танков «Уралвагонзавод», управляются ставленниками Чемезова — его другом еще по Иркутску (после которого Чемезов служил вместе с Путиным в КГБ в ГДР) Олегом Сиенко и сослуживцем по КГБ в ГДР Евгением Школовым. Чемезов — друг Иванова (когда в 2007 Иванов рассматривался как один из двух кандидатов в будущие президенты, Чемезов поддержал его, и пошли разговоры, что Чемезов будет премьер-министром при Иванове-президенте) и, вероятно, делится с ним частью доходов», — пояснив Тульський.

«Если вы посмотрите, кто реально самый главный в Крыму и Севастополе — это полпред президента РФ Олег Белавенцев (разговор проходил до перевода Белавенцева на другую должность и включения Крыма в состав Южного федерального округа РФ. — Ред.), про которого часто пишут, что он якобы «ставленник» министра обороны Шойгу — но это неправда.

Белавенцев еще в конце 1980-х годов служил в КГБ в ГДР вместе с Путиным, Чемезовым и Щеголевым (Игорь Щеголев, помощник президента РФ, включен в санкционный список США. — Ред.), потом в 1999-2000 годах Белавенцев снова был замом Чемезова по военно-промышленному ФГУП «Промэкспорт», и только после этого проверенного путинца-чемезовца Белавенцева отправили путинским «смотрящим» к изначально не путинскому Шойгу», — зазначив Тульський.

Також політолог вказує на зв'язок російських диверсантів, колишніх ватажків «ДНР» Ігоря Гіркіна (Стрєлкова) і Олександра Бородая з російським бізнесменом, якого вважають причетним до так званої 2російської весни" в Україні Костянтином Малофєєвим. «А у него (Малофеева. — Ред.) в попечительском совете Фонда Василия Великого находится Игорь Щеголев, сослуживец Путина, Чемезова и Белавенцева по КГБ в ГДР. Малофеев также известен тем, что покупал акции для сына Сергея Иванова. Эти все люди — костяк путинской милитаристской группировки Иванова-Чемезова, которая организовывает все путинские войны и получает от них финансовую выгоду», — додав Тульський.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Чапаєвськ знову потерпає від жахливого нальоту дронів: У Самарській області горить завод, що виробляє вибухівку для російської армії (відео)

субота, 5 квітень 2025, 7:24

У місті Чапаєвськ Самарської області РФ безпілотники атакували завод з виробництва вибухівки. Про це у ніч проти суботи, 5 квітня, повідомили російські Telegram-канали, зазначають Патріоти України. "Чапаєвськ Самарської області був атакований БПЛА. Мет...

Народні прикмети на 5 квітня. Що українці традиційно робили цього дня для сімейного щастя

субота, 5 квітень 2025, 7:05

Народне свято 5 квітня відоме під назвами Федулів день, Федул-вітреник, Федора-вітрениця. 5 квітня за новим стилем (18 квітня за старим) віряни традиційно вшановують пам'ять читця Феодула, преподобного Марка Афінського і святої Феодори Солунської. За с...