Россия очень долго будет выходить из генетического коллапса. Путин совершил огромную творческую работу по обыдлению российского населения, - Лойко

На думку журналіста, щоб виправити "генетичну чистку", Росії потрібна зміна двох–трьох поколінь.

Путін. Фото:politiko.ua

Президент РФ Володимир Путін провів велику роботу з обидління населення країни, із цього "генетичного колапсу" Росія буде виходити дуже довго. Таку думку висловив російський письменник і воєнний фотожурналіст Сергій Лойко в інтерв'ю Апострофу, передають Патріоти України.

"Путин совершил огромную творческую работу по обыдлению российского населения. В 90-е годы казалось, что дальше обыдлять некуда. Но в этом смысле дно вообще прощупать невозможно. Поэтому Россия очень долго будет выходить из этого генетического коллапса.

Собственно, здесь Путин – вишенка на торте, потому что эта генетическая чистка производилась в России последние 100 лет: революция, гражданская война, сталинские репрессии, ГУЛАГ, застой, война, сейчас ее уже называют не "Великая Отечественная", а Вторая мировая война", – зазначив він.

На думку Лойка, щоб виправити цю "генетичну чистку", потрібні два–три покоління. Письменник підкреслив, що за Путіна в Росії неможливі нормальні вибори. "Жодної демократії за Путіна в Росії не буде", – заявив він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Виховує 13 дітей: Мережу вразила історія матері-героїні, яка працює полісвумен в Житомирі (відео)

понеділок, 19 лютий 2018, 19:01

Світлану Зіляк, яка живе у Житомирі, називають справжньою матір’ю-героїнею. Їй лише 35 років, а вона встигає поєднати дві важкі роботи. Вона є жінкою-поліцейським та виховує 13 дітей. Троє з них – це її рідні діти, а решта прийомні. Багато хто з людей ...

Відома українська співачка приголомшила мережу новиною про свою вагітність

понеділок, 19 лютий 2018, 18:19

Артистка дала зрозуміти своїм прихильникам, що незабаром вона очікує на поповнення в сім'ї. Якщо це омана – час покаже. Популярна українська телеведуча програми «Мировая кухня по-украински» Тетяна Піскарьова швидше за все очікує на третю дитину. Так мі...