"Российский ВПК вновь опозорился", - Злий одесит (фото)

Нове досягнення російських військових інженерів - щільний шар скотча, намотаний на обтічник авіаційного комплексу радіоелектронної протидії КРЕП «Хібіна».

Су-34. Фото: ЖЖ.

Нічого не приховаєш від користувачів мережі інтернет, особливо від допитливих любителів військової тематики. Цього разу від орлиного погляду по той бік монітора не вислизнув такий вельми неоднозначний елемент на сучасному російському багатофункціональному винищувачі-бомбардувальнику Су-34, як щільний шар скотча, намотаного на обтічник КРЕП «Хібіни» (авіаційний комплекс радіоелектронної протидії). Так пише у своєму ЖЖ Олександр Коваленко (zloy-odessit), передають Патріоти України і цитують далі:

"Итак, современный Су-34, который российский авиапром рожал с 1990 года и, который таки был отправлен в свет в 2014 году, на своем комплексе радиоэлектронного противодействия имеет скотч. Нет, понятное дело, что краска с обтекателя в ходе многочасовых полётов от трения о воздушное пространство на высоких скоростях стирается… Но зачем скотч?

Разумеется, всем понятно, что просто так клейкую ленту с высоким показателем адгезии не зря поместили на «Хибину». Но, даже если она выполняет определенную функцию, с определенным КПД, то вам не кажется, что самолёт поколения 4++, который по версии российских ура-патриотов сделает F-15E Strike Eagle «как стоячего» должен не скотчем быть перемотан, а чем-то более солидным?

Собственно, назначение скотча на комплексе РЭП так и осталось покрыто завесой тайны. Хотя весьма уместна версия о том, что он выполняет функцию защиты для краски радиопрозрачного обтекателя. Но как видно на фото, скотч был наклеен уже поверх стёртой «Хибины». И даже если эта версия ближе всего к правде, то неужели у сверхдержавы, от вооруженных сил которой трепещут весь мир, нет средств на покраску обтекателя?

Но главное, в данном контексте, у меня возникает вопрос. Если Су-34, а точнее его модификация Су-32, будут закуплены иностранными покупателями, их предупредят, что скотч является незаменимой запчастью для не имеющего аналогов в мире самолета поколения 4++, делающего F-15E Strike Eagle как стоячего?".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Их нравы": Російська зірка зганьбилася на сцені (фотофакт)

субота, 26 травень 2018, 18:51

Російська співачка, зірка реаліті-шоу "Дом 2" Ольга Бузова на одному зі своїх концертів вийшла на сцену без нижньої білизни. Артистка з’явилася на сцені в обтягуючих лосинах і шанувальники помітили відсутність під ними трусів, передають Патріоти Україн...

"Це відверто принизливо і неефективно": Журналіст про організацію зустрічі Порошенка і Трампа у 2017 році (відео)

субота, 26 травень 2018, 18:42

На думку журналіста, головне – ця історія продемонструвала, що неповага до правил не працює і що розвинуті інституції відрізняють лобізм від хабара. BBC опублікувало надгучну новину. У червні 2017 року президент України Петро Порошенко зустрівся з през...