Реформування лише солідарної пенсійної системи без впровадження накопичувального рівня і недержавного пенсійного страхування не вдасться. Про це в інтерв'ю "Апострофу" заявив віце-прем'єр-міністр Павло Розенко, інформують Патріоти України.
"Я можу сказати, що ніколи не підтримаю пенсійну реформу, якщо в її рамках не будуть впроваджені накопичувальний рівень пенсійної системи і недержавне пенсійне страхування. Без надання таких можливостей людям і обмежуючи їх лише участю в солідарній частині, ми не зрушимо ситуацію з місця. Реформа тільки солідарної системи - це шлях в нікуди. Не хочеться, щоб в Україні провели пенсійну реформу тільки для того, щоб поставити галочку аби отримати черговий транш від МВФ", - сказав Розенко.
Він наголосив на тому, що не є прихильником жорсткого обмеження проведення пенсійної реформи в часі, тому що це - "одне з ключових завдань держави, і підійти до нього потрібно грунтовно".
"Я, наприклад, прихильник широкоформатної пенсійної реформи, а не коригування якихось дрібних параметрів або ведення дискусій навколо того, чи потрібно продовжувати пенсійний вік або збільшувати стаж. Так, у нас є консенсус щодо неприпустимості збільшення пенсійного віку. Хоча, безумовно, МВФ виставляє це як стандартну умову для проведення пенсійної реформи в будь-якій країні. Але ми якраз, базуючись на неуспіху проведення реформи 2011 року, доводимо, що без інших змін збільшення пенсійного віку і стажу роботи в принципі нічого не дасть", - додав віце-прем'єр.
19 січня за новим церковним календарем (1 лютого за старим стилем) віряни України згадують преподобного Макарія Великого, відомого автора безлічі духовних бесід і молитов. У народному календарі - Макарів день. . Цей угодник Божий народився в Єгипті, ...
Гарною новиною є той факт, що російські агенти отримують підозри. Проте важливо не зупинятися на досягнутому та звернути увагу на Верховну Раду, адже там подібних колаборантів дуже багато. Таку думку висловив підполковник ЗСУ, заступник командира 3 ОШБ...