"Руку бинтиком замотав і відпустив із Богом": Мережу обурив допис про халатність військового фельдшера на Львівщині (фото)

Військовий, який травмував руку в навчальному центрі, не отримав належної медичної допомоги.

Навчальний центр у селі Старичі на Львівщині. Ілюстрація:Золочів.нет

У 184-му навчальному центрі в селі Старичі на Львівщині фельдшер не надав 19-річному військовому належної медичної допомоги, а лише замотав травмовану руку бинтом. Про це на своїй сторінці в Facebook написав ветеран АТО, блогер Мартін Брест, передають Патріоти України.

За його словами, Максим травмував руку під час заготівлі дров. По допомогу він звернувся до військового фельдшера, лікування якого завдало більше шкоди, аніж користі.

"Максим звернувся до фельдшера військового містечка Ложний, де він проходитиме навчання. Фельдшер руку бинтиком замотав і відпустив із Богом. Через чотири дні Максиму стало так зле, що він бинтик таки розмотав і подивився", – написав Брест.

Після цього військовий намагався відпроситися в місто, щоб його руку оглянули в поліклініці. Але командир Максима не відпустив.

"Здається мені – так можна і кисть втратити. Хоча я не фахівець. Так ніхто не фахівець – по фото ставити діагнози. Але фото дуже не подобається. Дуже. Але, може, так і треба? Може, у Максима ця рука зайва, і для несення військової служби не потрібна? Люблю я ось це військове "тяготи і злигодні", – написав блогер.

Пост викликав суперечку в мережі. У своїх коментарях деякі з користувачів зазначили, що цей пост є одним зі способів спричинення скандалу, і порадили спокійніше на нього реагувати. Знайшлися й ті, які назвали людей, що засуджують дії лікаря, "диванними спеціалістами".Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Перспектива дальнейших действий противника в Восточной и Южной операционных зонах - Машовець

четвер, 7 липень 2022, 10:08

У меня нет сомнения в том, что следующим объектом приложения усилий российского военного командования на Донбассе станет Славянско - Краматорская агломерация. Хотя, по целому ряду признаков, не исключено, что на Харьковском, Криворожском и Николаевском...

"Как Путин сварил истинно Русский Борщ", - Рибніков

четвер, 7 липень 2022, 9:23

В алтайском федеральном бункере президента РФ варили настоящий Русский Борщ из борщевика, пырея и курника с мойвой. Спикер МИД Мария Захарова с саркастической улыбкой, полной презрения к хахлам, ковырялась в дымящемся туеске топором, из которого недавн...