Руслана і весна: Дивовижні танці на снігу (фото)

Популярна українська співачка забажала востаннє цього року відчути морозну свіжість.

Руслана Лижичко. Фото: Фейсбук

Відома українська співачка Руслана Лижичко знялася в дивовижній, для звичайного українця, фотосесії, повідомляють Патріоти України. На світлинах дівчина на фоні снігових заметів та лебедів, які плавають на ледь скреслій від криги, річці.

Руслана прокоментувала фото в мережі. "Весна на снігу... Моя фотосесія тривала досить довго. Але я не встигла замерзнути, бо мене зцілювали промені сонця і подих весни, що скоро забере холод зими назавжди...Танцюючи на снігу, я думала, що це востаннє я відчуваю його морозну свіжість. І розтане він скоро, і стане чистою водою... "


Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Через кого страждала Леся Українка: Чоловіки, яких кохала відома українська поетеса

середа, 12 серпень 2020, 7:30

Останні роки свого життя поетеса провела разом зі своїм чоловіком, Климентом Квіткою. А ще до зустрічі з ним вона пережила смерть найбільшого кохання свого життя. 107 років тому, 1 серпня 1913 року, українська поетеса Леся Українка померла від прогресу...