Санкції проти Росії: Туск розповів, як змінилася позиція ЄС і хто залишається на боці України

Російське лобі в ЄС, що присутнє на Балканах і західній Європі, не настільки сильне, щоб істотно вплинути на ситуацію з санкціями. Тому навіть можлива зміна уряду, яка відбудеться у Франції або Німеччині в 2017 році ситуацію у даному питанні не змінить.

Дональд Туск. Фото:http://www.unian.net/Глава Ради Європи Дональд Туск заявив, що позиція щодо антиросійських санкцій вже не є загальноєвропейською. За його словами, проукраїнську позицію в цьому питанні в ЄС займають Польща, Литва, Латвія, Естонія, Швеція, частково Великобританія. Але я впевнений, що це ніяк не вплине на антиросійські санкції. По це пише експерт з міжнародних питань Андрій Бузаров у блозі Обозревателя, інформують Патріоти України, і продовжує:

Однозначно, що в найближчому часі санкції ніхто знімати не буде, тому що їх впроваджували не лише країни ЄС, а й захід. Тому і вирішувати, що робити далі вони повинні разом. Крім того, країни-лідери єдині в своїй думці, що антиросійські санкції потрібно продовжувати. Наскільки довго вистачить такого єдності серед країн заходу я не можу сказати, але за станом на сьогодні позиція їх одна, і вони не вітають агресію Кремля.

Що стосується можливої зміни їх позиції, то це залежить тільки від Росії і від її зобов'язань по виконанню Мінських угод. Але оскільки Російська Федерація своєї політики не змінює - то і санкції проти неї навряд чи скасують.

У свою чергу, російське лобі, яке в Європейському Союзі присутнє в Балканських країнах і західній Європі не настільки сильне, щоб істотно вплинути на ситуацію з санкціями. Тому навіть можлива зміна уряду, яка відбудеться у Франції або Німеччині в 2017 році ситуацію не змінить.

Своєю заявою про загальноєвропейську позицію Туск мав на увазі, в першу чергу, всі ті складності, з якими стикаються країни ЄС через антиросійські санкції. Насправді їх складно продовжувати, і Європа діє собі в збиток. Але здаватися вона не буде, принаймні в найближчому майбутньому.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Напій осені: Ароматна мексиканська кава за рецептом культової кав'ярні

вівторок, 25 вересень 2018, 7:10

Осінь - пора зігріваючих напоїв і затишних посиденьок. Журналісти відшукали для своїх читачів ексклюзивний рецепт мексиканського кави, який готують в одній з найпопулярніших кав'ярень світу - Starbucks, передають Патріоти України. Кориця, мускатний гор...

Неймовірна Данія: Надихаюче місце для дітей та дорослих, або Бібліотека на колесах

вівторок, 25 вересень 2018, 6:56

У данському місті Рандерс населення становить 62 тисячі осіб. У місті працює бібліотека, яка має в своєму фонді понад 1 мільйон книг, 36 500 аудіокниг та 12 800 фільмів. Так як в бібліотеці не тільки книги, а й різні матеріали для розвитку. Наприклад, ...