Санкції проти Росії: Туск розповів, як змінилася позиція ЄС і хто залишається на боці України

Російське лобі в ЄС, що присутнє на Балканах і західній Європі, не настільки сильне, щоб істотно вплинути на ситуацію з санкціями. Тому навіть можлива зміна уряду, яка відбудеться у Франції або Німеччині в 2017 році ситуацію у даному питанні не змінить.

Дональд Туск. Фото:http://www.unian.net/Глава Ради Європи Дональд Туск заявив, що позиція щодо антиросійських санкцій вже не є загальноєвропейською. За його словами, проукраїнську позицію в цьому питанні в ЄС займають Польща, Литва, Латвія, Естонія, Швеція, частково Великобританія. Але я впевнений, що це ніяк не вплине на антиросійські санкції. По це пише експерт з міжнародних питань Андрій Бузаров у блозі Обозревателя, інформують Патріоти України, і продовжує:

Однозначно, що в найближчому часі санкції ніхто знімати не буде, тому що їх впроваджували не лише країни ЄС, а й захід. Тому і вирішувати, що робити далі вони повинні разом. Крім того, країни-лідери єдині в своїй думці, що антиросійські санкції потрібно продовжувати. Наскільки довго вистачить такого єдності серед країн заходу я не можу сказати, але за станом на сьогодні позиція їх одна, і вони не вітають агресію Кремля.

Що стосується можливої зміни їх позиції, то це залежить тільки від Росії і від її зобов'язань по виконанню Мінських угод. Але оскільки Російська Федерація своєї політики не змінює - то і санкції проти неї навряд чи скасують.

У свою чергу, російське лобі, яке в Європейському Союзі присутнє в Балканських країнах і західній Європі не настільки сильне, щоб істотно вплинути на ситуацію з санкціями. Тому навіть можлива зміна уряду, яка відбудеться у Франції або Німеччині в 2017 році ситуацію не змінить.

Своєю заявою про загальноєвропейську позицію Туск мав на увазі, в першу чергу, всі ті складності, з якими стикаються країни ЄС через антиросійські санкції. Насправді їх складно продовжувати, і Європа діє собі в збиток. Але здаватися вона не буде, принаймні в найближчому майбутньому.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Новые американские санкции за Крым, - Руденко

середа, 20 березень 2019, 0:28

США и ЕС считали и продолжают считать Крым и оккупированные части Донбасса украинской территорией, с которых Кремлю все равно придется уйти. В Сенате США представили проект закона, в том числе и с санкциями за пленение 24 украинских моряков в Керченско...

Підготовка до виборів: Ситуація "Пожежа" (фото, відео)

вівторок, 19 березень 2019, 23:30

У Маріуполі провели навчання для спецслужб. У Маріуполі на одній із виборчих дільниць невідомий закинув запалювальну суміш, після чого виникла пожежа – такою була легенда навчань, які проводили для спецслужб спеціально перед виборами. За легендою, поже...