"Сбывается мечта наших предков и мы имеем Армию, от которой в России выступает холодный и липкий пот ненависти и страха" - Пономар

Відомий блогер пояснив, чому він підтримує проведення військового параду у Києві на День незалежності.

Військовий парад на День незалежності. Ілюстрація:https://visti.pro/

Відомий український блогер Олег Пономар пише про те, що з наближенням великого державного свята Дня Незалежності України чимало людей хвилює питання проведення параду на Хрещатику. Блогер написав у своєму Facebook, що він підтримує проведення параду, тому що це гордість за свою країну і армію, передають Патріоти України.

"Про парад. Поддерживаю ли я проведение военного парада?

Я не просто поддерживаю проведение парада. Я очень поддерживаю проведение парада. Я буду смотреть парад, если не смогу лично присутствовать. Я буду гордиться своей Украиной. Я буду гордиться нашей Армией.

Я буду торжествовать от того, что по Киеву будет маршировать НАТОвский сапог. Я буду наслаждаться тем, что НАТО - наш главный союзник и друг.

Я буду радоваться тому, что сбывается мечта наших предков и мы имеем Армию, от которой в России выступает холодный и липкий пот. Пот ненависти и страха. Пот невозможности изменить и отменить то, что Украина в Европе. И Украина имеет такую Армию, которая может и в состоянии этот цивилизационный выбор защитить.

Также я буду гордиться вот этим постом-прогнозом, которому почти три года. Три года назад за этот пост меня называли фантазером, конспирологом и так далее. Но я просто не всё мог говорить тогда (я придумал такую форму, как будто мне приснился сон). Но я знал, что мы будем иметь очень скоро одну из самых сильных Армий в Мире.

Также в 2015 году я сказал, что мы скоро будем в НАТО, что США - наш главный военный союзник и тд. На следующей неделе мы все сможем убедиться, что те прогнозы делались не просто так.

Так что, конечно, я двумя руками за парад. За наш Парад торжества." - написав він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Український контрнаступ сплутав карти московських стратегів: Росіянам не вдається сформувати додаткову армію, її напівсформованою кинуто у бій – ISW

неділя, 24 вересень 2023, 7:50

Російські окупанти не можуть сформувати додаткові сили через одночасні контрнаступальні дії України у районі Бахмута та у південних областях. Для стримання просування загарбники змушені перерозподіляти свої нові резерви, кажуть аналітики Інституту вивч...

"Нє імєющій аналагав в мірє" "Змеевик": У Путіна заморозила проект "гіперзвукової ракети-вбивці авіаносців"

неділя, 24 вересень 2023, 7:05

Росія призупинила розробку нової ракети "Змеевик", яка раніше була заявлена як гіперзвукова ракета-вбивця авіаносців. . Як повідомляють росЗМІ, причина заморозки проекту полягає у тому, що у російського ВПК зараз в пріоритеті модернізація наявних раке...