"Сбили, что попроще": У російський Іл-20 цілилися навмисне

Виявилося, що "браві" арабські військові стріляли зовсім не у тому напрямку, де могли бути ізраїльські літаки.

Російський Іл-20 збили, бо це було легко. Ілюстрація: соцмережі.

"В связи с новыми сведениями о произошедшем с Ил-20 должен снять обвинения с ракеты. Она никуда не перенацеливалась, летела, куда послали", - пише російський блогер Ілля Вайцман на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Бравые арабские вояки стреляли, вообще, после времени и даже не в ту сторону горизонта, куда улетели израильские самолеты. Т.е., они сознательно и умышленно целились именно в Ил-20 - ну и прекрасно попали, потому что шансов увернуться у тихоходного винтового "грузовика с радиоаппаратурой" не было.

Остается только вопрос "нах...рена?!" То ли решили, что это вторая волна атаки заходит, то ли им приказали "сбить хоть что-нибудь!". Ну и сбили, что попроще...".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

РФ тікає з позицій! ЗСУ контратакували в районі Лиману! Огляд фронту - Злий Одесит

вівторок, 23 червень 2026, 12:10

Сьогодні 23 червня. . Триває 1581 доба героїчної оборони України від повномасштабної навали російських окупантів. СОУ контратакували на Лиманськом напрямку, та стримують російські штурми і стабілізують ситуацію на ключових ділянках. . Противник продовж...

Ситуація в районі Лиману - ✙DeepState✙

вівторок, 23 червень 2026, 11:40

Останнім часом багато обговорень та запитань лунає щодо Лиману. Зокрема, йдеться про фіксації уражень в східній частині міста, що логічно виводить на висновки, що кацапи туди просочуються. . Підвищена активність на місто триває протягом певного часу, а...