"Сегодня в Италии главы МИДов G7 выдвинут консолидированные требования Кремлю", - Олег Пономар

В Україні відбудеться зустріч міністрів закордонних справ "Вишеградської четвірки" (Польща, Чехія, Словаччина, Угорщина) плюс Україна.

Олег Пономар. Фото: Фейсбук.

Доброго ранку, друзі. Понеділок - починаємо наш святковий тиждень. Які анонси на тиждень? Так пише на своїй сторінці в Фейсбук Олег Пономар, повідомляють Патріоти України, і цитують далі:

" - Сегодня и завтра в Лукке (Италия) состоится встреча министров иностранных дел Семерки. После этой встречи с консолидированными требованиями Госсекретарь США Ти-Рекс отправится в Москву, где передаст требования Семерки Лаврову (как вы знаете, Путин пока отменил свою встречу с Ти-Рексом).

- А у нас своя встреча:
Заседании министров иностранных дел "Вышеградской четверки" (Польша, Чехия, Словакия, Венгрия) плюс Украина.

- Шелковый путь: В Киеве встретятся руководители ж/д Украины, Грузии, Казахстана и Азербайджана.

Пока так. Будем на связи. Майте всі чудовий святковий тиждень".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Могла б "обстріляти Москву": США розробляють суперпушку. Кремль відповідає

понеділок, 19 жовтень 2020, 18:51

Випробування прототипу даної зброї заплановані на 2023 рік. Збройні сили США у найближчі роки можуть отримати стратегічну наддальнобійну суперпушку Strategic Long Range Cannon( SLRC), здатну вражати цілі на відстані до 1 тис. 850 км. Про це повідомляє ...

"Назвав Бабарика "негідником": Мінський пенсіонер поскаржився в міліцію на Лукашенка і ... отримав півтора року

понеділок, 19 жовтень 2020, 18:37

Після цього до нього приїхали силовики, зламали двері, вистрілили в груди світлошумовим патроном і дали півтора року. У Мінську пенсіонер подзвонив в службу 102 і закликав притягнути Олександра Лукашенка до відповідальності за те, що той назвав кандида...