"Сегодня в Италии главы МИДов G7 выдвинут консолидированные требования Кремлю", - Олег Пономар

В Україні відбудеться зустріч міністрів закордонних справ "Вишеградської четвірки" (Польща, Чехія, Словаччина, Угорщина) плюс Україна.

Олег Пономар. Фото: Фейсбук.

Доброго ранку, друзі. Понеділок - починаємо наш святковий тиждень. Які анонси на тиждень? Так пише на своїй сторінці в Фейсбук Олег Пономар, повідомляють Патріоти України, і цитують далі:

" - Сегодня и завтра в Лукке (Италия) состоится встреча министров иностранных дел Семерки. После этой встречи с консолидированными требованиями Госсекретарь США Ти-Рекс отправится в Москву, где передаст требования Семерки Лаврову (как вы знаете, Путин пока отменил свою встречу с Ти-Рексом).

- А у нас своя встреча:
Заседании министров иностранных дел "Вышеградской четверки" (Польша, Чехия, Словакия, Венгрия) плюс Украина.

- Шелковый путь: В Киеве встретятся руководители ж/д Украины, Грузии, Казахстана и Азербайджана.

Пока так. Будем на связи. Майте всі чудовий святковий тиждень".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Россияне, которые остались на базе, – уехали к родным и близким в цинковых макинтошах", - Анти-Колорадос

четвер, 21 березень 2019, 23:50

Як повідомляли джерела, невідома група "бандерівських диверсантів" відпрацювала ножами, без зайвої стрільби. "БПЛА ОБСЕ обнаружил на оккупированной территории Луганской области новейший комплекс радиоэлектронной борьбы "Триада-2". Согласно сообщениям р...

Хіти тижня. Відставка Назарбаєва: "Казахстан просто розірвуть", - політолог

четвер, 21 березень 2019, 23:30

Назарбаєв міг бути справжнім стримуючим фактором для Путіна, вважає аналітик. За словами політолога, Назарбаєв єдиний міг стримувати існуючі в Казахстані серйозні відцентрові сили - кланові, які в разі його смерті могли спробувати розірвати країну. ".....