
Президент РФ Володимир Путін зацікавлений у розпаді "Великої сімки". Таку думку у Facebook висловив російський соціолог і політолог Ігор Ейдман, передають Патріоти України.
"Путін більше не рветься у "Велику сімку". У нього тепер інша мета – зруйнувати її. І потужна підтримка є. Хотів того [президент США Дональд] Трамп чи ні, але він став головним помічником Кремля в цій справі. Останнє підтвердження – влаштований ним скандал на саміті лідерів країн G7 у Квебеку", – написав він.
За словами політолога, "найсміливіші мрії Путіна здійснилися". "Президент Трамп, що змінив [екс-президента США Барака] Обаму, поводиться як ідеальний агент Кремля (ймовірно, не будучи таким напряму). Фінал цієї історії передбачуваний. Повернення до розбитого корита неминуче. Політична система США вже показала себе "дурне(трампо)стійкою". Трамп приречений. А потім Путіну доведеться відповісти за повною програмою за допомогу Трампу на виборах, за спробу з його допомогою дестабілізувати і розколоти Захід та інші злочини гібридної війни", – заявив Ейдман.

Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...