
Президент РФ Володимир Путін зацікавлений у розпаді "Великої сімки". Таку думку у Facebook висловив російський соціолог і політолог Ігор Ейдман, передають Патріоти України.
"Путін більше не рветься у "Велику сімку". У нього тепер інша мета – зруйнувати її. І потужна підтримка є. Хотів того [президент США Дональд] Трамп чи ні, але він став головним помічником Кремля в цій справі. Останнє підтвердження – влаштований ним скандал на саміті лідерів країн G7 у Квебеку", – написав він.
За словами політолога, "найсміливіші мрії Путіна здійснилися". "Президент Трамп, що змінив [екс-президента США Барака] Обаму, поводиться як ідеальний агент Кремля (ймовірно, не будучи таким напряму). Фінал цієї історії передбачуваний. Повернення до розбитого корита неминуче. Політична система США вже показала себе "дурне(трампо)стійкою". Трамп приречений. А потім Путіну доведеться відповісти за повною програмою за допомогу Трампу на виборах, за спробу з його допомогою дестабілізувати і розколоти Захід та інші злочини гібридної війни", – заявив Ейдман.

Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...