Щодо ситуації з Ryanair: "Вони всюди поводяться вкрай агресивно, але не скрізь в них настільки зацікавлені, щоб задовольняти їхні забаганки"- експерт

Незалежно від інтересів МАУ, Бориспіль у цій ситуації фактично виявився крайнім. А міністр Омелян на цій темі вдало зробив чудовий піар, вважає Олексій Панич.

Ілюстрація:flightsim.com

"Поспілкувався з добродієм, який докладніше знає про ситуацію з Ryanair." Про це пише у своєму Facebook Олексій Панич, передають Патріоти України, продовжуючи:

Коротко підсумую, що почув.

1. Ryanair скрізь поводиться вкрай агресивно, але не скрізь в них настільки зацікавлені, щоб задовольняти їхні забаганки (а безкоштовна земля під готель - це губу розкатали ще й як)...

2. З Жулянами у Ryanair не склалося тому, що якби Жуляни дали їм все, чого вони вимагали, то такі самі знижки захотів би собі Wizzair, який, фактично, витягнув цей аеропорт з небуття. Але це було б для Жулян роботою на збиток, тобто, шляхом до фінансової катастрофи.

3. Так, мало де лоукостери літають у головний аеропорт країни. У цьому зв'язку якось підзабули, що Ryanair аналізував також інші варіанти - менш завантажені аеропорти на більшій відстані від Києва. Найкращим з таких варіантів, об'єктивно, був Гостомель. Але там "Антонов" одразу запросив такі астрономічні суми, що переговори завершилися, майже не розпочавшись.

4. Тобто, незалежно від інтересів МАУ, Бориспіль у цій ситуації фактично виявився крайнім. А Омелян на цій темі вдало зробив чудовий піар.

От, за що купив, за те продаю. Від себе додам: якщо, на цій хвилі, Омелян зможе замінити дуже близького до МАУ Рябікіна на нейтральнішу людину, може воно й вийде на краще, незалежно від того, чим закінчиться історія з Ryanair.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Великий" зимовий наступ Путіна зазнав невдачі: Росія не досягла поставлених цілей до кінця березня – ISW

неділя, 2 квітень 2023, 6:09

Експерти Інституту вивчення війни (ISW) вказують на те, що Росія провалила так званий "великий" зимовий наступ і не досягла поставлених цілей – повністю захопити Донецьку і Луганську області. . Військові аналітики зазначають, що російські, українські ...

Фейки про Бахмут, ЗСУ готують сюрпризи, як деокупують Крим

неділя, 2 квітень 2023, 5:50

Військовий аналітик Дмитро Снєгирьов в інтерв'ю програмі "Аргумент" розкрив подробиці щодо ситуації в Бахмуті та розвіяв маніпуляції західних експертів, роз'яснив нюанси з постачанням Україні авіації та деокупацією Луганська, а також пояснив, як можна ...