Російський фінансист і блогер Слава Рабінович перерахував провальні російські проекти, іронічно назвавши їх "вставанням із колін", а саму РФ - "найвеличнішою країною в світі". Про це він написав у своєму Фейсбук, передають Патріоти України.
"1. Йо-мобіль. Гібридний автомобіль російського виробництва. Розробники стверджували, що промислове виробництво машин було заплановано на початок 2015 року. У проект було інвестовано більше 250 000 000 євро. Всього було випущено лише 4 примірники цього авто. 7 квітня 2014 року проект був офіційно закритий", - пише Рабінович.
Другим провалом він називає запуск національного пошуковика "Супутник".
"Компанія "Ростелеком" створила російську національну пошукову систему й інтернет-портал. Її запуск відбувся 22 травня 2014 року. На розробку пошукової системи було витрачено приблизно $60 000 000. У перші дні запуску системи, приблизну кількість переходів росіян на інтернет-сайти зі сторінок пошуку "Супутник" склало близько 5 млн. до вересня 2014 аудиторія зменшилася до 16,6 тис. чоловік. Тепер у місяць на цей сайт заходить менше 1 000 чоловік", - розповів економіст.
У російський YotaPhone, який був випущений у грудні 2013 року, було вкладено інвестицій у розмірі $50 000 000. За перший місяць продажів смартфона в роздріб було продано лише 6 сотень екземплярів, нагадує він.
"4. Автомобільна компанія Marussia Motors. Російська автомобільна компанія, яка займалася виробництвом спортивних автомобілів під маркою Marussia. Компанія була заснована в 2007 році російським актором, шоуменом і автогонщиком Миколою Фоменком спільно з підприємцем Юхимом Островським. У квітні 2014 року компанія оголосила себе банкрутом, все її майно було розпродано. У цей проект було вкладено 100 000 000 євро. Концепт виявився нежиттєздатним, "запустити автомобіль в серію не вдалося", - написав Рабінович.
Також зазнав невдачі проект "КОРТЕЖ", зазначає він. У лютому 2014 року уряд Росії оголосив, що виділить 3,6 млрд руб на створення автомобіля для перших осіб держави. Ці гроші планувалося розподілити в 2014-2016 рр, нагадав Рабінович.
Демонстративний запуск росіянами балістичного носія ядерної зброї по Україні, відповідні попередження посольства США напередодні, повернення ядерної риторики у марення кремлівських безумців, – викликають в памʼяті суспільствознавчі студії. "Текст трохи...
"Схоже, своєю заявою щодо Криму президент України послав західним лідерам сигнал, що готовий сідати і домовлятися. Путін - стоїть на своїх, давно озвучених позиціях. Чи вдасться дуету американських президентів Байдена і Трампа за допомогою певних дій і...