Скандал на Росії: У кабінетах гінекологів медогляд знімався на приховані камери

Відповідне обладнання правоохоронці виявили у медцентрі в Костромі.

Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Depo.ua.

«З метою підтвердження відомостей правоохоронці навідалися до медиків з перевіркою, під час якої в двох прийомних жіночих лікарів співробітниками було виявлено приховані камери спостереження», - наголошується в повідомленні.

За інформацією правоохоронців, відео з них безпосередньо передавалося на сервер, який знаходився в кабінеті керівника центру. Сам же власник медцентру заявив, що такі заходи вживалися тільки заради безпеки самих клієнток. Нібито він побоювався крадіжок і можливих помилок з боку медперсоналу.

Таку систему встановив приятель головлікаря, який виготовив обладнання самостійно. За це він отримав 5,8 тисячі рублів. Правоохоронці порушили кримінальну справу стосовно нього за статтею "Незаконний обіг спеціальних технічних засобів, призначених для негласного отримання інформації". Розгляд передали в суд для розгляду по суті.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"У меня и у тех, кто меня поддерживает нет никакого личного джихада против Зеленского как политика" - волонтер Донік

понеділок, 22 квітень 2019, 17:12

Ок, давайте определимся. У меня и у тех, кто меня поддерживает нет никакого личного джихада против Зеленского, как политика. Я его не знаю. У меня есть ебическое количество вопросов к его, с позволения сказать, "творчеству" в контексте унизительных выс...

"Прыжок в неизвестность": Що пишуть західні ЗМІ про перемогу Зеленського

понеділок, 22 квітень 2019, 17:07

"Европейские и американские СМИ объясняют причины ошеломляющей победы Зеленского и описывают проблемы, с которыми он в ближайшее время столкнется", - йдеться у популярному блозі, повідомляють Патріоти України. Цитуємо далі:. "Британское BBC пишет, что ...