Скоро кінець: Експерт розповів, як Україна та Іран будуть витісняти Росію зі світових ринків

Українська сталь має усі шанси замінити російську, а Іран підписав договори про постачання газу з Італією.

Українська сталь. Фото: uaprom.info.

Європейський союз і Туреччина закривають свої ринки для російської сталі, підготувавши нові заборонні мита. Про це політичний оглядач Олег Пономар пише на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

Доброе утро, друзья. У нас уже пятница на календаре и мы заканчиваем нашу неделю. Что нового и интересного?

- ЕС и Турция закрывают свои рынки для росс. стали, подготовив новые запретительные пошлины. Это очень важная новость из первой корзины "Санкции"! Особенно на фоне того, что для Украины такие пошлины снижаются.

- Иран продолжает свое триумфальное шествие по Планете. Недавно подписал многомиллиардные контракты на поставки газа в Италию, как уже - Франция. Иран закупит 118 Эйрбасов на 25 млрд. долл.

- Наша Рада приняла (пока только в первом чтении) Закон о приватизации. Ждем продолжения.
- В НАТО отметили, что наконец-то прекратилось сокращение военных бюджетов во всех странах-членах. Теперь следующая цель - 2% от ВВП на военный бюджет.

Пока так на сейчас. Заботимся об Армии. И опять напомню про холодную голову - количество фейковых антиукраинских новостей зашкаливает. Майте всі чудовий день)

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Німці покажуть ЗРК, який міг би замінити Stinger і "Стрілу", – ЗМІ

субота, 15 червень 2024, 17:00

Німецька оборонна компанія FFG спільно із норвезькою корпорацією Kongsberg, що випускає комплекси NASAMS, планує показати свій зенітно-ракетний комплекс на базі бронемашини ACSV G5. Презентація відбудеться під час Eurosatory 2024. Про це пише Defence E...

The New York Times показала повний текст мирної угоди з РФ 2022 року, що не відбулася

субота, 15 червень 2024, 16:00

Видання The New York Times показало проєкт нереалізованого українсько-російського договору, який могли підписати у квітні 2022 року. Як пише видання, документи були складені за підсумками переговорів, які відбувалися протягом кількох тижнів після почат...