Слава Рабінович пояснив, чому Захід не скасує санкції проти Росії

Доки Кремль підтримує донбаських терористів і не повертає Україні Крим, доти будуть діяти проти Москви обмежувальні заходи.

Ілюстрація:dt.ua

Санкції США проти Росії не будуть скасовані до тих пір, поки Кремль підтримує конфлікт на Донбасі, а Крим знаходиться під окупацією. У свою чергу, об'єднана Європа підтримає курс США на продовження санкцій. Таку думку російський фінансист і блогер Слава Рабинович висловив сайту Апостроф, інформують Патріоти України.

На думку Рабіновича, санкції будуть діяти до тих пір, поки Україна не отримає повного контролю над своєю стороною українсько-російського кордону.

"Створення" еквівалента Придністров'я ", можливо, з ще більш жахливими масштабними злочинами, ніж навіть в самому Придністров'ї, є тією "червоною рискою", за яку Путіну без наслідків перейти не вдасться ні за яких обставин. При цьому не забуваємо, що незаконна анексія і окупація Криму - це причина самого першого пакету санкцій. Путін і його ОЗУ не збираються віддавати Крим, і вони збираються "морозити" ситуацію в Донбасі. Тому і санкції не будуть скасовані", - пояснив він.

Російський фінансист також зазначив, що провідні європейські політики, що визначають курс ЄС, будуть стояти на принципах захисту територіальної цілісності України і не підуть на прив'язі у прихильників скасування санкцій.

"Європа ніколи не буде антагонізувати США у великій картині світу, що б не кричали, наприклад, окремі італійські чи угорські компанії, а також їхні політичні лобісти", - підкреслив Слава Рабінович.

За його словами, рекомендація адміністрації США щодо російських суверенних цінних паперів є природною: США ввели режим санкцій проти ряду російських компаній, так чи інакше (прямо чи опосередковано) пов'язаних з путінським режимом, і цим компаніям заборонено позичати капітал на американському ринку боргового фінансування.

"Випуск суверенних облігацій РФ і продаж їх, в тому числі, американським інвесторам, може означати наступну схему: російський уряд позичає капітал на борговому ринку, де позичальником виступає РФ, а після цього, рішенням того ж уряду, цей капітал, через Мінфін чи якісь держбанки, позичається тим російським компаніям, які потрапили під санкції.

Така ось модель "кривого" відходу від санкцій через "задні двері". Вашингтон каже: ні, не вийде. Ми розуміємо, що ви хочете зробити, але у вас нічого не вийде. Більш того, ті європейські та азіатські банки, які мають свої представництва в США, підпадають під ту ж логіку Вашингтона. Вони не проміняють участь в таких угодах на великі проблеми для себе в США", - вважає фінансист.

"Існуючий режим санкцій буде здійснювати той же вплив на російську економіку, про який я писав ще в липні 2014 року: вона буде продовжувати бути токсичною для міжнародного інвестиційного капіталу, і середньозважена вартість капіталу для всіх російських компаній буде залишатися виключно високою, роблячи більшість цих компаній збитковими в довгостроковій перспективі", - додав він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Угода буде невигідною і Україні, і США?: Американський дипломат попередив про небезпечну тактику росіян

неділя, 23 лютий 2025, 13:30

Переговори між США і країною-агресоркою Росією не закінчаться хорошою угодою для України, також вона не буде такою, що відповідатиме національним інтересам Сполучених Штатів. Упевненість в цьому висловив експосол США у Росії Майкл Макфол в проєкті Ремо...

Підтримання противником потрібного йому темпу наступу одразу на кількох операційних напрямках почало викликати у нього труднощі, - Костянтин Машовець

неділя, 23 лютий 2025, 12:45

Очевидно, що підтримання російським командуванням потрібного йому темпу наступу одразу на кількох операційних напрямках почало викликати у нього, скажімо так, певні труднощі. . 1. Найбільш красномовний приклад – дії угруповання військ (УВ) противника ...